به گزارش تبریزمن، پیش از این مقرر شده بود تا بازیکنان تراکتورسازی در بازی خود با تیم راه آهن، از روبان های مشکی بر روی بازو های خود استفاده کرده و قبل از شروع مسابقه نیز یک دقیقه سکوت و قرائت فاتحه ای برای یادبود درگذشتگان زلزله سه سال پیش منطقه ارسباران انجام شود.

اما طبق آخرین شنیده ها، ناظر بازی با این بهانه که در فصل گذشته اقدامی برای این مناسبت انجام نشده بود، با این برنامه ها مخالفت کرده و انجام آن ها را غیرضروری دانست. در حال حاضر کار به جایی رسیده است که فدراسیون نشینان برای برنامه های باشگاه تراکتورسازی تعیین تکلیف کرده و با خواسته مردم مخالفت می کنند.

با این حال این حادثه و اتحاد و همدلی که پس از آن در بین مردم آذربایجان شکل گرفته و همه شاهد آن بوده اند هیچ وقت فراموش نشده و در یادها باقی خواهد ماند.

همچنین طبق پی گیری های تبریز من از مدیرروابط عمومی باشگاه تراکتورسازی، مخالفت ناظر بازی با این اقدامات تایید شد.

مطمئنا دلیل کاملا منطقی (!) که بیان می کند چون فصل گذشته یادبودی برگزار نشده، پس این فصل هم برگزار نکنید، شاید باعث تشویق ناظر بازی از طرف فدراسیون شده و دردسر های وی را هم برای این دیدار کمتر کند، اما مطئنا کینه و دید منفی که هواداران تراکتورسازی به خاطر مسائل داوری و اتفاقات مختلفی که در این سال ها از فدراسیون به دل گرفته اند را عمیق تر خواهد کرد.

w3_y94_football_tractor&rahahan_002


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :