مهدی سهرابی پس از سالها شاید دیگر در کنار میزبانی و پورسیدی رکاب نزند و با وجود این اتفاق تاکید دارد، رفاقتهایشان هنوز سر جای خود است.

به گزارش تبریزمن، قادر میزبانی، میرصمد پورسیدی، احد کاظمی  و مهدی سهرابی چهار رکابزنی هستند که سالها کنار یکدیگر به عنوان رکابزنان تیم پتروشیمی تبریز  در تور های مختلف آسیا رکاب زدند و صاحب سکو شدند. حتی پس از اینکه  با تیم پتروشیمی تبریز به مشکل برخوردند، هر چهار نفر از  آن تیم جدا شده و  با هم به تیم شهرداری تبریز رفتند. اما اکنون زمزمه هایی مبنی بر جدایی یکی از این چهار نفر به گوش می رسد و شاید مهدی سهرابی دیگر در فصل ۲۰۱۷ کنار هم تیمی های همیشگی‌اس قرار نگیرد.

 سهرابی در گفتگو با ایسنا در این مورد بیان کرد:  قرارداد من با تیم شهرداری تبریز تمام شده است و پس از آن با یکدیگر صحبتی مبنی بر ادامه همکاری نداشتیم. شاید خواستند تیم در فصل جدید با نفرات جدیدی  باشد یا شاید ما را دوست نداشتند که خبری ندادند. تا این لحظه من قرار دادی با تیم شهرداری تبریز ندارم و صحبتی هم با آنها نکرده ام با ین حال رفاقتمان هنوز سرجای خود است.

 او ادامه داد:  همه این مشکلات به المپیک بر می گردد و افرادی خاص بر سر انتخابی المپیک ، اختلاف هایی را میان ورزشکاران ایجاد کردند. البته ما همه با هم رفیق ۲۰ ساله هستیم و هیچ مشکلی هم نداریم. قرار نیست اگر با هم هم تیمی نباشیم، رفاقتمان هم تمام شود. به هر حال مسئله تیم ها نبایدرابطه ها را برهم بزند.

سهرابی در پاسخ به این پرسش که آیا از صحبتهایی که بعد از انتخاب نشدنش برای المپیک  انجام داد، پشیمان است، تصریح کرد: واقعیت ها را گفتم و هر حرفی زدم نسبت به واقعیت و اسناد و مدارک موجود، بوده است. من گفتم با توجه به نتیجه مسابقات انتخابی و تست ها باید جزو سه نفر اعزامی به المپیک باشم. البته گذشته را فراموش کرده ام و گذشته از ذهن مهدی سهرابی پاک شده است. اکنون به آینده فکر می کنم. هیچ مشکلی هم با قمری نداشتم بلکه زمان المپیک برخی افراد که کنار او بودند، مشکل ساز شدند. ۲۰ سال است قمری را می شناسم  و با هم دوست هستیم. مشکلی هم که بین من  و او بود مربوط به المپیک می شد. البته همانطور که گفتم او مقصر نبود و برخی اطرافیان باعث  و بانی این اتفاق شدند.

او در پاسخ به این پرسش که تکلیفش برای سال ۲۰۱۷ چه خواهد شد، گفت: خودم پیگیر هستم.  اکنون دوچرخه سوار آزادم و هر لحظه بخواهم می توانم با هر تیمی قرار داد ببندم. هنوز فصل مسابقات شروع نشده است، زمانی که شروع شود اگر با قدرت رکاب بزنم حتما تیم ها من را با خواهش و تمنا می خواهند. اگر هم ضعیف باشم نباید از هیچ تیمی انتظاری داشته باشم.

 سهرابی در مورد علت نرفتنش به اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ تصریح کرد: به اردوی تیم ملی دعوت شدم اما در شهرم کارهای اداری داشتم که باید انجام می‌دادم، بنابراین گفتم که نمی‌توانم به اردو بیایم. با این حال اگر  به آمادگی لازم برسم و فدراسیون هم من را بخواهد خودم می خواهم در رقابتهای جاده قهرمانی آسیا رکاب بزنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :