مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز با اشاره به حضور پر تعداد هواداران در دیدارهای خانگی این تیم گفت: هواداران برای ماشین‌سازی سنگ تمام می‌گذارند.

وحدت قم ماشین سازی تبریز

به گزارش تبریزمن، درباره شرایط تیم ماشین‌سازی تبریز، اظهار داشت: تیم ما در حال حاضر شرایط خوبی دارد و در جمع ۳ تیم رده بالای جدول نیز قرارگرفته است.

وی افزود: شاگردان نادر دست‌نشان برخلاف دیدارهای خارج از خانه در دیدارهای خانگی نتایج چندان خوبی را کسب نکرده‌اند که امیدوار هستیم این مسئله آسیب‌شناسی شده و آنان بتوانند در دیدارهای خانگی نیز همانند دیدارهای خارج از خانه به نتایج خوبی دست پیدا کنند.

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز با اشاره به‌تساوی تیمش مقابل آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: در این دیدار تیم ما عملکرد خوبی را داشت که ما بخشی از دلایل عدم کسب ۳ امتیاز در این دیدار را عملکرد ضعیف تیم داوری می‌دانیم.

وی تصریح کرد: در هر حال امیدواریم که کادر فنی با شناسایی نقاط ضعف تیم بتواند در دیدارهای آینده نتایج مطلوبی را کسب کند و تیم ماشین‌سازی را به آن هدفی که ما برای خود مشخص کرده‌ایم برساند.

سهرابی در مورد استقبال خوب هواداران از بازی‌های ماشین‌سازی گفت: باید از هوادارانی که در دیدارهای خانگی ما با حضور در استادیوم به تشویق تیم پرداخته و برای بازیکنان ما ایجاد انگیزه می‌کنند نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم.

وی تأکید کرد: هواداران در ۲ دیدار خانگی تیم ماشین‌سازی برای این تیم سنگ تمام گذاشته‌اند اما متأسفانه این تیم نتوانسته است در دیدارهای خانگی به آن نتیجه دلخواه کادر فنی و هواداران دست پیدا کند.

به نقل از خبر گزاری تسنیم، مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز در مورد هدف‌گذاری این باشگاه برای رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور تصریح کرد: هدف ما امسال حضوری قدرتمند و شایسته در این رقابت‌ها است تا بتوانیم از نام فوتبال آذربایجان و باشگاه ماشین‌سازی دفاع کنیم.

سهرابی گفت: با توجه به حمایت‌هایی که از سوی هیئت‌مدیره، شورای شهر تبریز و شهردار این شهر از تیم ماشین‌سازی می‌شود ما امیدوار هستیم که بتوانیم جزو ۳ تیم مدعی برای صعود به رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :