مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز هدف نخست تیم بسکتبال شهرداری تبریز را حفظ سهمیه لیگ برتری دانست.

به گزارش تبریزمن، به نقل از تسنیم، میر معصوم سهرابی ، با اشاره به عملکرد رشته‌های مختلف ورزشی این سازمان در عرصه حرفه‌ای اظهار داشت: یک سری از مسابقات تیم‌های ورزشی سازمان در حال برگزاری است و یک سری از رقابت‌ها نیز پایان‌یافته است.

وی افزود: تیم فوتبال ساحلی شهرداری تبریز به مقام نایب‌قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر دست‌یافت و تیم کبدی نیز به مقام دوم مسابقات کشوری رسید.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: تیم شطرنج شهرداری تبریز در مرحله آخر مسابقات لیگ برتر حضور دارد و تا این مرحله مقام نخست را ازان خود کرده است.

سهرابی ادامه داد: مسابقات دوچرخه‌سواری جاده‌ای پایان‌یافته و تیم شهرداری تبریز تا این مرحله در رده سوم قرار دارد و ۴ ورزشکار از تیم ما نیز به تیم ملی جمهوری اسلامی ایران دعوت شدند.

وی با اشاره به حوزه بانوان نیز گفت: تیم بسکتبال بانوان شهرداری تبریز به مرحله نهایی گروه خود در لیگ برتر صعود کرده و امید زیادی به موفقیت این تیم در ادامه مسابقات داریم.

تلاش تیم شیرجه شهرداری برای تکرار قهرمانی

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز با اشاره به تیم‌های تنیس روی میز و شیرجه شهرداری تبریز افزود: تیم تنیس روی میز شهرداری تبریز در لیگ برتر در رتبه چهارم قرار دارد و تیم شیرجه که در دور رفت نایب‌قهرمان بوده، در دور برگشت برای کسب قهرمانی می‌جنگد تا چندین سال قهرمانی بار دیگر تداوم یابد.

سهرابی هدف اصلی سازمان ورزش شهرداری تبریز را توجه به ورزش همگانی و توسعه اماکن ورزشی دانست و گفت: بالا بردن سرانه‌های ورزشی، ایجاد انگیزه و فرهنگ‌سازی برای کشاندن مردم به ورزش و غنی‌سازی اوقات فراغت و رفع معضلات اجتماعی ازجمله اولویت‌های شهرداری تبریز در عرصه ورزش است.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های این سازمان برای سال آینده خاطرنشان کرد: اولویت اصلی ما در سال آینده ورزش همگانی و محلات است و در نظر داریم همایش‌هایی در محلات مختلف تبریز برگزار کنیم و توجه ویژه و خاصی به بازی‌های بومی محلی داشته باشیم.

سهرابی ادامه داد: طبق برنامه ورزش‌های صبح گاهی و عصرگاهی در سطح شهر افزایش می‌یابد و جشنواره‌هایی نیز در تابستان ۹۵ برگزار خواهیم کرد و آموزش رشته‌های مختلف ورزشی در برنامه قرار دارد که موردحمایت شهرداری و شورای شهر تبریز است.

مشکلات مالی تیم والیبال برطرف شد

وی درباره وضعیت تیم والیبال شهرداری تبریز تصریح کرد: خوشبختانه در ۴ بازی آینده می‌توانیم نتایج مناسبی کسب کنیم و اگر به خواسته‌هایمان در این دیدارها دست‌یابیم جزو ۴ تیم نخست قرار می‌گیریم و در پلی‌آف با تیم پنجم روبه‌رو می‌شویم.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز درباره مشکلات این تیم در برخی مقاطع افزود: یک سری مشکلات مالی به دلیل تعدد تیم‌ها باعث شد تا ما در وهله‌ای از فصل به خواسته‌هایمان نرسیم که با دستور اکید شخص شهردار تبریز بسیاری از مشکلات ما حل شد و به‌سوی موفقیت حرکت کردیم.

حفظ سهمیه لیگ برتر هدف اصلی تیم بسکتبال

سهرابی وضعیت تیم بسکتبال شهرداری را مطلوب دانست و گفت: در دو بازی بیرون از خانه به دو پیروزی دست‌یافتیم که برای رسیدن به پلی‌آف به این نتایج نیاز داشتیم. البته حفظ سهمیه در لیگ برتر هدف اصلی ما در نخستین سال حضور تیممان در لیگ بود.

وی صعود به لیگ برتر را هدف اصلی تیم ماشین‌سازی دانست و گفت: خوشبختانه با تغییراتی که داشتیم تمرینات منظمی را پیگیری می‌کنیم و امیدواریم در فصل نخست حضور ماشین‌سازی در دسته یک به نتایج مطلوبی دست‌یابیم و به لیگ برتر برسیم چراکه ماشین‌سازی توانایی صعود به لیگ برتر را دارد.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در پایان گفت: حمایت از نخبگان ورزشی در دستور کار شورای شهر و شهرداری تبریز قرار دارد و تعدادی از ورزشکاران استان با اسپانسری شهرداری تبریز در مسابقات حاضر شدند تا با حضور شایسته در تیم‌های ملی افتخارآفرینی کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :