سرپرست باشگاه فولاد خوزستان پس از جذب چند بازیکن این تیم توسط باشگاه تراکتورسازی گفت: از این موضوع ناراحتیم چرا که سال‌ها برای بازیکنان‌مان زحمت می‌کشیم اما بعضی تیم‌ها با استفاده از سهمیه سربازی، آن‌ها را از ما جدا می‌کنند.

علیرضا اژدری‌زاده درباره جدایی بازیکنان فولاد خوزستان از این تیم به دلیل مشکلات سربازی گفت: واقعیت این است که از این موضوع ناراحتیم. سال‌ها برای بازیکنان‌مان در تیم‌های پایه زحمت می‌کشیم و آن‌ها را مهیا حضور در مسابقه‌های بین‌المللی می‌کنیم اما نمی‌توانیم خودمان از آن‌ها بهره‌برداری کنیم. حقیقتا بارها اعتراض‌مان را به سازمان لیگ اعلام کردیم و پیشنهادهای متعددی را دادیم.

وی ادامه داد: اگر سازمان لیگ خواستار توجه به تیم‌های پایه است، باید حامی باشگاه‌هایی مانند فولاد باشد. سربازی قانونی است که در کشور تعیین شده و ما هم به آن احترام می‌گذاریم و همه جوانان باید به سربازی بروند اما با این کار باشگاه‌هایی مانند فولاد متضرر می‌شوند. تیم‌هایی که می‌خواهند از جوانان مستعدی مانند سروش رفیعی، بختیار رحمانی و… استفاده کنند خودشان در تیم‌های پایه سازندگی کنند.

سرپرست باشگاه فولاد خوزستان ادامه داد: در هر صورت انتظارم این است که مسئولان عالی رتبه فکری به حال این موضوع کنند تا بتوانیم از این امتیاز استفاده کنیم. احساس می‌کنیم که نباید در تیم‌های پایه کار کنیم اما عقل‌ حکم می‌کند که سازندگی صورت بگیرد. امیدوارم مسئولان عالی رتبه برای حل این مشکل مصمم باشند تا فولاد خوزستان از سازندگی خود متضرر نشود.

سرپرست باشگاه فولاد در پاسخ به این سوال که چه تضمینی وجود دارد که بازیکنان فولاد مجددا با مشکل جعل کارت سربازی مواجه نشوند، خاطرنشان کرد: قطعا به دنبال این هستیم که چنین مشکلی به وجود نیاید. از خلاف صورت گرفته توسط بعضی بازیکنان هم حمایت نمی‌کنیم. بیش از این نمی‌خواهم به این موضوع بپردازم اما مسئولان خودشان درباره این موضوع کاری کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :