همزمان با حمایت های بی سابقه شورای شهر و شهردار تبریز از تیم فوتبال ماشین سازی این روزها این تیم بخاطر دعواها و سهم خواهی های دو مدعی مدیریت باشگاه هر روز در حال غرق شدن بیشتر در حواشی و کسب نتایج ضعیف تر می باشد. تیمی که برای صعود به لیگ برتر بسته شده بود این روزها در حال رسیدن به میانه های جدول است.

به گزارش تبریزمن، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز که به عنوان قدیمی ترین تیم فوتبال شمالغرب کشور می باشد بعد از سالها دربدری و مشکلات و سقوط های متوالی به لیگ دو و یک بالاخره سال گذشته با حمایت شورای شهر و شهردار تبریز سروسامان گرفت و توانست بعد از مدت ها با تسویه بدهی های گذشته و بودجه مناسب در لیگ دو شرکت کند.

امسال هم با حمایت بیشتر و جدی تر همه اعضای شورای شهر و شهردار تبریز تیم فوتبال ماشین سازی در اقدامی بی سابقه و قابل تقدیر با سهمیه فوتبال بدون تماشاگر شهرداری در لیگ دسته یک حضور یافت تا با سرمایه گذاری شهرداری و حمایت هزاران تماشاگر این تیم محبوب بالاخره ماشین سازان هم بتواند به لیگ برتر نزدیک شده و سومین سهمیه لیگ برتری فوتبال تبریز و آذربایجان را کسب کند.

ماشین سازی

ماشین سازی که امسال با حضور کادر فنی جدید و باسابقه و نیز حضور بازیکنان بی شمار جدید از تیم های مختلف با برگزاری اردوهای پیش فصل در شمال کشور خود را مهیای حضور قدرتمند برای کسب سهمیه لیگ برتر کند. امری که در ابتدای کار و با توجه به بودجه خوبی که از سوی شهرداری در نظر گرفته شده بود و درکنار کادرفنی و بازیکنان جدید محقق به نظر میرسد و در روزهای ابتدایی لیگ هم با نتایج خوب این تیم همه امیدوار به زنده شدن دوباره سبزقبایان آذربایجان شده بودند.

موفقیت های ابتدای فصل ماشین سازان خیلی زود رنگ باخت به خود گرفت و این تیم مدعی این روزها با ۱۲ امتیازی که از صدر جدول عقب افتاده در شرایط خوبی به سر نمیبرد.

طبق آخرین شنیده ها یکی از اصلی ترین مشکلات این روزهای ماشین سازان بحث مدیریتی این باشگاه می باشد. سبزقبایانی که سال گذشته با مدیرعاملی مستقل فعالیت میکرد امسال زیر نظر سازمان ورزش شهرداری قرار گرفت تا مشکلات سال گذشته اش تکرار نشود و با حکم شهردار مدیرعامل سازمان ورزش به عنوان مدیرعامل باشگاه ماشین سازی نیز انتخاب شد.

قراردادهای بازیکنان از سوی یکی از مدعیان مدیریت بسته شد و در ادامه حکم مدیرعاملی برای مدعی دیگر داده شد تا یکی خود را فرد جمع کننده تیم دانسته و دیگری خود را مدیر طول فصل بداند. مدعیان که دور و بری هایشان بیشتر از خودشان عطش مدیریت باشگاه قدیمی و ریشه دار ماشین سازی را دارند و آتش افروزان این حواشی شده اند.

http://tabrizeman.ir/wp-content/uploads/2015/08/photo_2015-08-14_18-33-53.jpg

این روزها همه خبر از مشکل مدیرتی موجود در ماشین سازان دارند. دعوای ریاست در این تیم قدیمی کار را به جایی رسانده که دو گزینه مدعی ریاست این باشگاه هر روز در حال درگیری بیشتر با یکدیگر هستند. جالب ترین جای ماجرا وقتیست که معلوم میشود دوستان و طرفداران هر کدام از این آقایان هم در شبکه های مجازی و در رسانه های مختلف در پی جو سازی علیه یکدیگر می باشند.

دو مدعی مدیریت ماشین سازان این روزها هرکدام با ترفندهای خاص سعی در نشان دادن قدرت مدیریت خود در این تیم مردمی هستند، تیمی که با حمایت شهردار و شورای شهر قرار بود لیگ برتری شود این روزها بخاطر جنگ مدیریتی آقایان در حال نابودیست.

بنظر میرسد تلاش مدعیان مدیریت باشگاه ماشین سازی بیشتر از اینکه بخاطر نفع رساندن به این تیم و هوادارانش باشد بیشتر برای سهم خواهی و منفعت طلبی شخصی می باشد.اینکه آقایان برای اسم درآوردن میخواهند از ماشین سازی خرج کنند جای بسی تاسف دارد.

متاسفانه اوج حواشی زمانی به چشم می آید که بفهمیم در داخل تیم، کادرفنی و بازیکنان هم بخاطر جهت گیری به سوی دو مدعی میریت باشگاه چند دستگی ایجاد شده و هر روز از همبستگی تیمی کاسته میشود.

http://hamnava.ir/wp-content/uploads/2015/11/hamnava.ir_mashin-parse-14.jpg

در تازه ترین اقدام هم یکی از دوستان با انتشار خبر کهنه و چند ماه گذشته حکم انتصاب مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در سایت ورزش سه حواشی را به اوج رسانده و معلوم نیست در قدیمی ترین تیم فوتبال شمالغرب چه میگذرد که آقایان برای منافع شخصی و پست و مقام خویش در حال لطمه زدن به این تیم محبوب هستند.

تلاش نزدکان مدعیان مدیریت ماشین سازی کار را به جایی رسانده که هر روز در سایت ها، صفحات اجتماعی و گروه های مختلف تلگرامی شاهد بی احترامی ها و دعواهای متعدد بین مخالفان و موافقان مدیران محترم هستیم.

انگار تنها چیزی که این روزها ارزشی ندارد فقط خود ماشین سازی و هوادارانش هستند وگرنه آقایان و مدعیان مدیریت باشگاه بخاطر مسائل شخصی حاضرند به هر نوعی که میتوانند این تیم را نابود کنند تا بدست دیگری نیفتد.

 همچنین به خاطر دعوا های مدیریتی هیچ یک از این مدیران به فکر کارکنان باشگاه ماشین سازی نبوده و طبق شنیده ها کارمندان باشگاه ماشین سازی ماه ها است که حقوق خود را دریافت نکرده اند و گفته می شود دو مدعی مدیرعاملی اصلا این موضوع برایشان مهم نیست.

طبق آخرین شنیده ها در روزهای اخیر حواشی پیرامون دعواهای مدعیان مدیریت ماشین سازی بیشتر از قبل شده و در عین حال نتایج تیم هم نسبت به قبل ضعیف تر شده و هر روز بر حواشی داخل تیم افزوده میشود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :