به گزارش تبریزمن، دو تیم شهروند ساری و مس سونگون روز جمعه از ساعت ۱۷:۰۰ از سری رقابت های هفته هشتم لیگ برتر فوتسال کشور به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان علی افضل در تیم مس سونگون در حال حاضر با کسب ۱۳ امتیاز از ۷ بازی گذشته خود پشت سر تاسیسات دریایی در رده دوم جدول قرار گرفته و این شانس را دارد تا با کسب یک پیروزی آسان اما خارج از خانه فاصله خود را با قهرمان آسیا کمتر کند.

روی کاغذ، لاله های نارنجی فوتسال آذربایجان از شانس بسیار بیشتری برای کسب سه امتیاز این رقابت برخوردار هستند و می توانند با ارائه بازی همیشگی خود، امتیازات این دیدار را نیز به اندوخته های خود اضافه کند.

شهروند ساری در حال حاضر با کسب تنها ۸ امتیاز از ۷ بازی قبلی خود در رده یازدهم جدول رده بندی قرار گرفته و هفته گذشته نیز شکست سنگین ۴ بر یک را برابر فردوسی مشهد متحمل شد.

علیرضا صمیمی دروازبان تیم فوتسال مس سونگون در مورد دیدار این هفته تیمش با شهروند ساری گفت: بازی کردن در ساری همیشه و برای همه تیم‌ها کار سختی محسوب می‌شود اما ما با توجه به رتبه‌ای که در جدول رده‌بندی کسب کرده‌ایم در حال حاضر ازلحاظ شخصیتی در حد بالایی هستیم و در این دیدار نیز برای کسب ۳ امتیاز تلاش می‌کنیم.

وی تصریح کرد: به دلیل اینکه تیم ما امسال برای قهرمانی تلاش می‌کند ما باید تلاش کنیم که ۳ امتیاز همه بازی‌ها را مال خود کنیم تا بتوانیم با جمع‌آوری امتیازات درنهایت به هدف خود که قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال است برسیم. بازی کردن در جوی که سالن‌های ساری دارد سخت است اما ما برای حفظ جایگاهمان در جدول رده‌بندی، محکوم‌به پیروزی در این دیدار هستیم.

علیرضا صمیمی درباره برد تیمش مقابل آذرخش بندرعباس اظهار داشت: در نیمه اول این دیدار تیم ما کاملاً بر بازی مسلط بوده و توانست ۳ بار پیاپی دروازه تیم آذرخش را باز کند اما در نیمه دوم آنان نسبت به ما بازی بهتری را از خود به نمایش گذاشته و توانستند یکی از گل‌های خورده را نیز پاسخ دهند.

یاسین پیشرو قم و گیتی پسند دو تعقیب کننده اصلی لاله های نارنجی هستند که این هفته در رقابتی بسیار حساس به مصاف هم خواهند رفت. بدون شک تساوی این دو تیم می تواند بهترین نتیجه ممکن برای مسی ها باشد و فاصله آنان با تیم های پشت سری را افزایش دهد.

باید منتظر ماند و دید که شاگردان علی افضل در این هفته نیز می توانند سه امتیازی ارزشمند به جمع امتیازات خود اضافه کرده و گام بلندی برای قهرمانی بردارند، یا در کسب نتیجه دلخواه خود در دیداری خارج از خانه با مشکل مواجه خواهند شد.

w6_y94_futsal_messongon_shahrvand_sari_800width


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :