به گزارش تبریزمن، سامان نریمان جهان روند دو بازی اخیر تیمش را مثبت ارزیابی می کند و آن را مسیری برای پیروزی در دیدار امروز اعلام می کند. او درباره بازی امروز برابر تراکتورسازی گفت: بازی سختی خواهد بود و هر دو تیم با انگیزه پیروزی به زمین خواهند آمد اما ما در تبریز به هیچ تیمی باج نخواهیم داد.

وی ادامه داد: دیدار با دو تیم استقلال و پرسپولیس شرایط خاصی برای هواداران ما دارد و آنها انتظار دارند در این بازی به برتری برسیم. سه امتیاز برای ما اهمیت دارد و تمام توان مان را در زمین به کار خواهیم گرفت.

نریمان جهان درباره شرایط تراکتورسازی نیز گفت: روز به روز بهتر می شویم و در دو بازی اخیر نیز خوب کار کردیم و امیدوارم با ادامه این روند به صدر برسیم چون لیاقت آن را داریم.

بازیکن تراکتورسازی اظهار داشت: تمرینات خود را پشت سر گذاشته ایم و با تمام قدرت به استقبال پرسپولیس خواهیم رفت. امیدواریم بتوانیم با ارائه بازی تماشاگر پسند دل هوادارانمان را شاد کنیم.

وی در پایان گفت: تماشاگران ما مسلما بهترین تماشاگران لیگ هستند و در هیچ شهری ما را تنها نگذاشته اند و در خیلی از استادیوم ها حتی از تماشاگران حریف نیز بیشتر بوده اند. این حضور و حمایت شان ما را دلگرم می کند و امیدوارم امروز هم حمایت خوبی از ما داشته باشند و با کمک آنها بازی را ببریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :