سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت:این بازی برای ما از حساسیت بالایی برخوردار بود و خوشحالم که موفق شدیم این سه امتیاز مهم را بدست آوریم و در جمع تیم های بالای جدول بمانیم .

به گزارش تبریزمن،افضل سرمربی تیم مس سونگون بعد از پیروزی تیمش مقابل آذرخش بندرعباس در گفت و گو با تبریزمن اظهارداشت: بازی خوبی بود و تیم ما در نیمه اول با شروع خوبی که داشت موفق شد به گل برسد و در ادامه بازی هم موقعیت های زیادی داشتیم که می توانستیم به گل برسیم ولی چنین نشد و در کل بازی خوبی را نمایش دادیم.

وی افزود:در ادامه بازی و در نیمه دوم به دلیل اینکه بازیکنان نتیجه بازی تمام شده می دانستند و از برد خود مطمئن بودند زیاد نمایش خوبی نداشتیم ولی در این نیمه هم موقعیت های خوبی را داشتیم که دروازه تیم حریف را با مشکل مواجه کردیم.

 سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: این بازی برای ما از حساسیت بالایی برخوردار بود و خوشحالم که موفق شدیم این سه امتیاز مهم را بدست آوریم و در جمع تیم های بالای جدول بمانیم .

 وی تصریح کرد: این بازی برای ما تمام شد و باید برای بازی بعد آماده شویم تا با کسب یک نتیجه خوب همچنان در جمع مدعیان لیگ باقی بمانیم و از آنها عقب نمانیم.

افضل گفت: برای ما کسب برد مهم است و به مسائل حاشیه ای دیگر کاری نداریم و کار خود را انجام می دهیم تا به هدفی که داریم برسیم و یک بار دیگر یک تیم تبریزی به مقام قهرمانی برسد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :