به گزارش تبریزمن، تراکتورسازی تبریز توانست در دو بازی اول خود در رقابت های لیگ امسال از ۶ امتیاز ممکن ۴ امتیاز را بدست آورده و پس از تیم های سپاهان و استقلال که در هر دو بازی ابتدایی خود به برتری رسیده اند، در رده سوم جدول رده بندی قرار بگیرد.

از طرف دیگر پیشرفت محسوس سرخپوشان آذربایجان در هفته دوم نسبت به هفته اول و نیز صحبت های امیدوار کننده تونی مبنی بر پیشرفت روز به روز تیم در تمرینات، این نوید را می دهد که تراکتور در چند هفته آینده و در همان اوایل کار صدر جدول را از آن خود کرده و به سوی قهرمانی حرکت کند.

تراکتورسازی تبریز در هفته سوم رقابت ها در حالی به مصاف راه آهن خواهد رفت که میزبانی دیدار را بر عهده داشته و مطمئنا با ذهنیتی برتر و نگاهی رو به جلو در برابر شاگردان فرهاد کاظمی صف آرایی می کند. راه آهن که به دلیل مشکلات عدیده هنوز تمرینات منظمی نداشته و بازیکنان خوبی نیز جذب نکرده است، روی کاغذ هیچ شانسی برای رویارویی با تراکتور، آن هم در تبریز نخواهد داشت.

از طرف دیگر بازی های هفته های دوم و سوم تیم در برابر پدیده و استقلال خوزستان نیز کفه ی ترازو به سمت تراکتورسازی بوده و تیمی که قصد رقابت برای قهرمانی را دارد، مطمئنا می تواند از پس تیم هایی که برای عدم سقوط رقابت می کنند، بر آید. با این حال در صورتی که تراکتورسازی از این سه بازی که دو تای آن در تبریز خواهد بود، ۷ یا حتی ۹ امتیاز خود را گرفته و در پایان هفته پنجم ۱۱ یا ۱۳  امتیازی شود، می تواند با توجه به بازی رقیبان خود امید زیادی برای صدرنشینی داشته باشد.

3

شاگردان پرویز مظلومی در سه بازی آخر خود دو بازی سخت را در برابر تیم های ذوب آهن و نفت تهران پیش رو دارند. مطمئنا نتایج نه چندان خوب ذوب و نفت باعث خواهد شد تا این دو تیم با انگیزه ای دو چندان مقابل استقلال قرار گرفته و برای این تیم مشکل آفرینی کنند. همچنین بازی سوم آبی های پایتخت نیز در خارج از خانه و برابر استقلال خوزستان خواهد بود. هر سه بازی آینده استقلال دشواری های خاص خودش را داشته و به نظر می رسد در این میان چند امتیازی از دست این تیم خارج شود.

از طرف دیگر، سپاهانی ها نیز از سه بازی آینده خود، سه بازی بسیار سخت را پیش رو دارند. پرسپولیس بحران زده که می خواهد در همین هفته ها گلیم خود را از آب کشیده و مثل فصل گذشته مدعی سقوط نباشد. فولاد خوزستان دومین رقیب سپاهان است که در هر شرایطی می تواند برای حریفان مشکل ساز شده و امتیازات آنان را بکاهد و در نهایت نیز سایپای مجید جلالی با بازیکنان چون نکونام، می توانند به تراکتورسازی برای صدرنشینی کمک کنند.

باید منتظر ماند و دید که در سه هفته آینده چه سناریویی برای سه تیم مدعی، تراکتور، استقلال و سپاهان اتفاق افتاده و سرنوشت صدر جدول به دست چه کسی می افتد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :