به گزارش تبریزمن، علیرضا فغانی داور جنجالی که فصل گذشته سپاهان را یک تنه به مقام قهرمانی رقابت های لیگ برتر رساند، پس از سه هفته محرومیت به رقابت ها بازگشت.

این در حالی است که در بعضی کشور های صاحب فوتبال مثل انگلیس، اخراج مستقیم بازیکن به تنهایی سه جلسه محرومیت در پی دارد، حال نه برای بازیکن، بلکه برای داوری که با اشتباهات محرز و متعدد و شاید عمدی خود سرنوشت تلاش یکساله تیمی را به باد داده و هوادارانش را به سخره گرفته، با تنها سه جلسه محرومیت بخشش صورت می گیرد.

دست مریزاد به فدراسیون نشین هایی که با استفاد از ” محرومیت تا زمان نامشخص ” به خوبی خود را برای بازگشت فغانی در هفته سوم آماده کردند.

با این وضعیت و شروع اشتباهات غیرعمدی (!) داوری به نفع سپاهان از همان هفته های ابتدایی به نظر می رسد سرنوشت قهرمانی این بار نه در هفته های پایانی بلکه در هفته های اول مشخص شده است با این وضعیت کاش این امکان فراهم بود تا سرخپوشان آذربایجان در این روز ها زیاد درگیر حواشی نشده و با کناره گیری مسالمت آمیز از لیگ برتر به فکر بازی های تدارکاتی خوب و آمادگی برای رقابت در آسیا باشند !!!

عادل فردوسی پور و برنامه نود نیز با زمینه سازی خوبی که روز گذشته در خصوص ویژگی های منحصر به فرد فغانی (!) به خورد فوتبالدوستان کشور دادند، زمینه را برای بازگشت وی به داوری در لیگ برتر به خوبی فراهم نمودند.

فغانی (3)

فغانی (1)


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :