مسئول روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: بر اثر سوانح رانندگی در ۲۴ ساعت گذشته دو نفر جان باختند و چهار نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

به گزارش تبریزمن، حبیب حسینقلی زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: صبح امروز بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پراید با یک دستگاه تریلی در کیلومتر پنج جاده جلفا – سیه رود یک نفر کشته و دو نفر دیگر مصدوم شدند.
این گزارش افزود: با اعلام این گزارش به مرکز اورژانس ۱۱۵، مصدمان حادثه پس از انجام اقدامات لازم به بیمارستان های محل حادثه اعزام شدند.
روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی افزود: شامگاه روز گذشته نیز بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در ورودی اتوبان تبریز – تهران یک نفر کشته و دو نفر دیگر مصدوم شدند.
وی ادامه داد: با گزارش حادثه به مرکز ۱۱۵، پایگاه های فوریت های پزشکی ۲۱۱ تبریز به محل اعزام و کاردان های این مرکز پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی مصدومان حادثه را به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز انتقال دادند.
وی تاکید کرد: هیجان تماشاگران حوادث گاها منجر به دخالت در امر امدادرسانی می شود که این دخالت شدت صدمات وارده به مصدومان را بالا می برد.
شهرستان جلفا در ۱۳۰ کیلومتری شمال تبریز واقع است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :