به گزارش تبریزمن، عصر امروز دیدار دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و تراکتورسازی در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال در فولادشهر برگزار شد که در پایان ۹۰ دقیقه، شاگردان قلعه‌نویی ۲ بر یک بر تیم ذوب‌آهن غلبه کردند.

در این بازی که تراکتورسازی بازی را بهتر آغاز کرده بود در همان نیمه اول این شانس را داشت که به گل برسد اما با درخشش مظاهری و بی‌دقتی بازیکنان تراکتور در نیمه اول این دیدار گلی را شاهد نبودیم.

در نیمه دوم ذوب‌آهن که از اصلاً دوست نداشت ۳ امتیاز خانگی را از دست بدهد به خود آمد و چند موقعیت را بر روی دروازه حریف ایجاد کرد تا در نهایت در دقیقه ۶۰ مدافع تراکتور مرتکب خطای پنالتی بر روی کاوه رضایی شد. که این ضرب را مهدی رجب‌‌زاده توانست به گل تبدیل کند.

تراکتورسازی که در این بازی موقعیت‌های بیشتری را خلق کرده بود ۹ دقیقه بعد توسط بختیار رحمانی که چند دقیقه قبل به زمین آمده بود در یک ضربه ایستگاهی به گل رسید تا بازی به تساوی کشیده شود اما این پایان این دیدار پربرخورد و تماشاگرپسند نبود و در دقیقه ۸۷ خالد شفیعی دومین گل تراکتورسازی را به ثمر رساند تا تراکتورسازی ۳ امتیاز شیرین از اصفهان به سوغات ببرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :