دیدار دو تیم تراکتورسازی و ذوب آهن در پایان با نتیجه ۴ بر ۴ خاتمه یافت.

به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در استادیوم تقریبا خالی یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که در نهایت دیدار دو تیم با نتیجه پرگل ۴ بر ۴ خاتمه یافت.

در دقایق ابتدایی بازی این شاگردان یحیی گل محمدی بودند که موفق شدند تراکتورسازی میزبان را تحت فشار قرار داده و یکی دو موقعیت گل خطرناک روی دروازه تیم ایجاد کنند.

اما در نهایت این سرخپوشان بودند که با گل زیبای سروش رفیعی یک بر صفر از حریف پیش افتاده و با انگیزه بیشتری کار را ادامه دادند، با این حال چند دقیقه بعد احسان پهلوان از ذوب آهن نیز موفق شد دروازه محمدرضا اخباری را باز کرده و نتیجه را به تساوی بکشاند.

اما این پایان کار نبود و بختیار رحمانی در دقایق پایانی نیمه اول و پس از اینکه یحیی گل محمدی به دلیل تصمیمات داور به شدت از کوره در رفته بود،  موفق شد گل دوم را برای سرخپوشان بر روی ارسال زیبایی محمد ایرانپوریان به ثمر رساند.

با آغاز نیمه دوم سرخپوشان تراکتورسازی فوق العاده کار کرده و روی دو ضد حمله توسط شاهین ثاقبی و بختیار رحمانی به گل رسیده و نتیجه را ۴ بر ۱ کردند.

با این حال در ادامه کار شاگردان گل محمدی نا امید نشدند و با ضربات کاوه رضایی و مرتضی تبریزی اختلاف را به حداقل رساندند.

اما این پایان کار نبود و دانیال اسماعیل فر در دقیقه ۹۴ بازی را به تساوی کشانده و هواداران حاضر را در شوک فرو برد.

در نهایت نیز این دیدار با نتیجه تساوی ۴ بر ۴ خاتمه یافت.

تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری ، شجاع خلیل زاده ، کارلوس کاردوسو ، سعید آقایی ، محمد ایرانپوریان ، سینا عشوری ، بختیار رحمانی ، آگوستو سزار ، شاهین ثاقبی ، سروش رفیعی ، حمزه یونس
سرمربی: تونی اولیویرا

ذوب‌آهن:
محمد رشید مظاهری،محمد نژادمهدی،ولید اسماعیل،هادی محمدی،اکبر صادقی،قاسم حدادی فر،احسان پهلوان،علی حمام،دانیال اسماعیلی فر و مهدی رجب زاده،کاوه رضایی
سرمربی: یحیی گل‌محمدی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :