سومین دوره نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان جمعیت خیریه قلبهای سبز از تاریخ۲۴ لغایت ۳۰ اردیبهشت در مجتمع فرهنگی و هنری ۲۹ بهمن تبریز برگزار می شود.

به گزارش تبریزمن، طبق روال دو دوره قبلی در این دوره نیز نقاشی های کودکان مبتلا به سرطان تحت پوشش جمعیت به نمایش گذاشته شده و به نفع خود کودکان به فروش می رسد.

همچنین مراسم افتتاح نمایشگاه و  جشن پانزدهمین سالگرد تاسیس جمعیت  در تاریخ ۲۴ اردیبهشت  در سالن اقبال آذری مجتمع فرهنگی و هنری ۲۹ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

بدینوسیله ضمن تشکر از کلیه یاوران، خیرین و مردم نوع دوست شهر تبریز به خاطر همراهی جمعیت در ۱۵ سال گذشته، از عموم مردم نوع دوست شهر تبریز دعوت می گردد که با شرکت در مراسم افتتاح و جشن پانزده سالگی جمعیت؛ ما را در کمک و یاری رسانی  به کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان مستعد بی بضاعت یاری نمایند.

لازم بذکر است مراسم افتتاح  سومین دوره نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان جمعیت خیریه قلبهای سبز روز جمعه ۲۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ صبح در سالن اقبال آذر مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن تبریز برگزار می شود و ساعات بازدید از مورخه ۲۴/۲/۱۳۹۵ لغایت ۳۰/۲/۱۳۹۵ از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب در  بلوار ۲۹ بهمن، مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن تبریز خواهد بود.

در این دوره از نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان جمعیت خیریه قلبهای سبز تبریز، بیمه رازی با مشارکت و حمایت های خود به عنوان حامی نمایشگاه، نقش موثر و فعالی در تامین هزینه های درمانی این کودکان  دارد. این مجموعه به عنوان یک سازمان موثر ملی و بین المللی با دغدغه های انسان دوستانه و مسئولیت اجتماعی نسبت به سازمان های مردم نهاد و مردم عزیز کشورمان، همواره در کنار آسیب دیدگان و قشرهای مختلف کشور عزیزمان بوده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :