باشگاه تراکتورسازی تبریز به دلیل آنچه که سوء استفاده از نام و عنوان این باشگاه عنوان داشت ، اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی این باشگاه در اطلاعیه فوق با اشاره به اینکه تراکتورسازی هیچ نماینده ای به ارگان ها یا سازمان ها معرفی نکرده است، اعلام کرده است: باشگاه تراکتورسازی در صورت مشاهده مواردی از این دست به مراجع قضائی شکایت خواهد کرد.

این باشگاه اضافه کرد: براساس اخبار واصله برخی اشخاص با حضور در ارگان ها، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی مختلف، خود را نماینده باشگاه تراکتورسازی معرفی کرده و با ارائه معرفی نامه های جعلی از سوی باشگاه و کانون هواداران خواستار دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی شده اند.

دراطلاعیه فوق آمده است: باشگاه تراکتورسازی اعلام می دارد که هیچ نماینده ای دراین راستا به هیچ ارگان و سازمانی معرفی نکرده و خواهشمند است درصورتی که هر مجموعه حقیقی و یا حقوقی با چنین موردی برخورد کرده و یا مبلغی را پرداخت کرده اند با مدارک مربوطه به باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز اطلاع رسانی کنند.

باشگاه تراکتورسازی با قدمت ۴۵ ساله یکی از قدیمی ترین باشگاه های ایران است که در رشته های مختلف فعالیت دارد.

کاظم شهریاری مدیرروابط عمومی باشگاه تراکتورسازی، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص این اطلاعیه گفت: متأسفانه در روز های گذشته بر اساس اخبار واصله، برخی اشخاص با حضور در ارگان‌ها، سازمان‌ها، و شرکت‌های دولتی و خصوصی مختلف، خود را نماینده باشگاه تراکتورسازی معرفی کرده و با ارائه معرفی‌نامه‌های جعلی از سوی باشگاه و کانون هواداران خواستار دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی شده‌اند.

وی ادامه داد: حتی در بعضی از موارد شاهد این موضوع هستیم که با سوء استفاده از نام این باشگاه مدارس فوتبال، رستوران و برخی موضوعات دیگر نیز تأسیس می شوند و به همین خاطر نیز باشگاه سریعا طی اطلاعیه این موضوع را به عموم مردم و هواداران فهیم و پرشور تراکتورسازی خبر داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :