به گزارش تبریزمن، امیر قلعه‌نویی پس از برتری ۲ بر یک تراکتورسازی مقابل سپاهان‌ اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم زیر این همه فشار کمک‌مان کرد و توانستیم برد شیرینی را مقابل تیم پرستاره و فوتبال بلد سپاهان کسب کنیم. امروز توانستیم سپاهان را آنطور که دل‌مان می‌خواهد به بازی بگیریم. آنها تنها یک موقعیت داشتند.

وی ادامه داد: امروز اگر هوشیار بودیم بهتر از این نتیجه می‌گرفتیم. از مهاجمان‌مان رضایت زیادی دارم و تعویض‌هایمان هم خوب جواب داد.

سرمربی تراکتورسازی گفت: خدا لعنت کند کسانی را که مانع اردوی نیم‌فصل تراکتورسازی شدند. دیدار با راه آهن، پدیده و استقلال خوزستان برای ما حکم بازی تدارکاتی داشت و چند نفری که نیم‌فصل جذب کرده بودیم روی آنها شناخت بیشتری پیدا کردیم.

سرمربی تراکتورسازی با تقدیر از عملکرد مدیرعامل تیمش گفت: سعید عباسی خیلی زحمت می کشد و باید برای موفقیت او و تیم تراکتورسازی همه باهم همدل باشند و به همدیگر کمک کنند.

قلعه نویی عنوان کرد: یاوه‌گویی‌هایی پشت سر من بود. چندین پیشنهاد بهتر از تراکتور داشتم اما فقط آمدم به مردم ثابت کنم که من همان قلعه‌نویی هستم. این افرادی که به استادیوم می‌آیند پرشورها نیستند. دوست دارم آنها بیایند به تیم امیدوارم و با این برد می‌رویم در لیگ قهرمانان بهتر از این نتیجه بگیریم.

سرمربی تراکتورسازی در واکنش به این موضوع که اولیویرا عنوان می‌کرد که بازیکنان با نظر او انتخاب نشده‌اند، گفت: آیا قبول می‌کنید که یک مربی در ابتدای فصل به باشگاهش لیست ندهد. عباسی دارد مخلصانه کار می‌کند و هر موقع درخواست برگزاری اردو می‌کنیم سریعاً آن را انجام می‌دهد و همینطور تا حدودی نیز پول بازیکنان را پرداخت کرده است اما آقایان برای آنکه تراکتورسازی نتیجه نگیرد هر کاری انجام می‌دهند، سر تمرین می‌آیند و از نگهبان باشگاه گزارش و آمار می‌گیرند.

سرمربی نماینده تبریز درباره قطع همکاریش با این تیم در گذشته، اظهار داشت: من لیست بازیکن در پایان فصل داده بود ولی اگر من می خواستم نمانم، لیست می دادم؟. من نتیجه خوبی را کسب کرده بودم و حتی گفتم که قرارداد سفید امضا می کنم و فقط شرط گذاشته بودم تا بازیکنانی که می خواهم را جذب کرده و با بازیکنانی که می خواهند بروند، تسویه حساب کنند و آیا این تصمیمی غیر منطقی بود؟


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :