تیم فوتبال ماشین سازی تبریز که بعداز ۲۰ سال موفق شد به لیگ برتر صعود کند، عمر چندانی در این لیگ نداشت و چند هفته مانده به پایان رقابت ها به شکل مفتضحانه ای به لیگ دسته اول سقوط کرد و در این بین رسانه ها به صورت جالب و البته تاسف باری در این خصوص سکوت کردند.

تبریزمن، سرویس ورزشی؛ تیم فوتبال ماشین سازی تبریز که با حمایت شهرداری تبریز موفق شد به لیگ برتر صعود کند، در این لیگ چندان موفق ظاهر نشد و بعداز نتایج خیلی ضعیف و ناامیدوار کننده به لیگ دسته اول سقوط کرد تا بودجه های میلیاردی این تیم که پول مردم همین شهر بود، به راحتی تلف شود.

بعداز قطعی شدن سقوط این تیم به لیگ دسته اول درحالی که همه انتظار داشتند تا بازیکنان این تیم در چند بازی پایانی محکم و بدون ترس ظاهر شوند و نتایجی درخور نام تبریز و آذربایجان کسب کنند ولی باز شرایط متفاوت بود و این تیم نتایج افتضاحی در بازی های پایانی کسب کرد و حتی شائبه هایی نیز به وجود آورد تا آبروی فوتبال تبریز زیر سوال رود و مثل همیشه در این بین مدیرعامل باشگاه و سرمربی این تیم سکوت کردند.

با این شرایط سوالی که اکثر طرفداران این تیم قدیمی می پرسند این است که چه کسی مقصر این نتایج است؟ چه کسی باید جوابگو باشد؟ پول بیت المال و پول این مردم چرا در باشگاه ماشین سازی حیف و میل می شود؟ چرا رسانه های پرادعای آذربایجان دربرابر این نتایج ضعیف سکوت کردند؟

سکوت رسانه ها درموضوع سقوط قدیمی ترین تیم فوتبال آذربایجان یکی از حاشیه های دیگری بود که باعث شد این شائبه به وجود آید که آیا رسانه ها هم از طرف آقایان ارتزاق مالی می شوند و حق السکوت گرفته اند؟!

کجایند رسانه های دلسوز آذربایجان که روزگارانی ادعاهای زیادی درمورد این تیم داشتند. رسانه هایی همچون ایرنا، ایسنا، فارس، مهر، آناج، نصرنیوز و خیلی دیگر از رسانه ها که هیچ واکنشی در مورد سقوط تیم فوتبال ماشین سازی تبریز نشان ندادند.

انتظار می رود از رسانه هایی که به عنوان رکن چهارم توسعه هرجامعه ای مطرح هستند بیش از پیش مطالبات مردمی را منعکس کنند تا شاید به گوش مسئولان برسد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :