رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: تنظیم بودجه سال آینده کلانشهر تبریز با لحاظ بخش نامه وزارت کشور و در راستای سیاست ها و راهبردی اعلامی صورت خواهد گرفت.

به گزارش تبریزمن،  دکتر شهرام دبیری در صحن علنی شورای اسلامی کلانشهر تبریز با اعلام این مطلب گفت:  وزارت کشور در خصوص بودجه ۹۵ بخش نامه ای صادر کرده است که در این بخشنامه سیاست ها و راهبردهای خوبی برای بودجه ریزی آمده است.

رئیس شورای شهر تبریز با تاکید بر اینکه بودجه سال آینده با تجمیع نظرات اعضای شورا و کارشناسان به صورت منطقی نوشته خواهد شد افزود: همکاری و هم اندیشی شورا و شهرداری در بودجه نویسی در کنار تجمیع نظرات تمامی اعضای شورا در این امر تضمین کننده تحقق اهداف بودجه سال آینده شهر خواهد بود .

وی با درخواست از اعضای شورای شهر تبریز در خصوص اعلام نظرات خود در خصوص بودجه سال آینده شهر گفت: در راستای تنظیم بودجه سال آینده روسای کمیسیون های شورا با تجمیع نظرات اعضای شورا و ارائه آن نقش مهمی ایفا خواهند نمود.

دبیری همچنین با اشاره به دهم آذر روز جهانی ایدز گفت: نباید مسئله مهم ایدز را فراموش کرد این بیماری و معضل ریشه کم نشده است و باید همگان نهایت تلاش خود را برای ریشه کنی ایدز در جامعه انجام دهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :