تیم فوتبال سیاه جامگان عصر یکشنبه درادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد در برابر تراکتور سازی تبریز صف آرایی می کند تا سرنوشت خود را برای بقاء یا سقوط رقم بزند.

به گزارش تبریزمن، در این رقابت که مقارن ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه عصر امروز در مشهد برگزار می شود تیم سیاه جامگان گزینه ای به جز پیروزی برای بقا در لیگ ندارد.

تیم های سیاه جامگان وتراکتورسازی تبریز در دور رفت در تبریز نتیجه ای بدون گل را رقم زدند و با تساوی میدان رقابت را ترک کردند.

شاگردان«فرهاد کاظمی» در قالب تیم سیاه جامگان و شاگردان«امیر قلعه نویی» در قالب تیم تراکتور سازی تبریز امروز در حالی به مصاف یکدیگر می روند که نتیجه بازی در سرنوشت آنها دخیل است و انگیزه دستیابی سه امتیاز بازی این رقابت به طور حتم جدالی دیدنی و تکنیکی در میدان ورزشگاه ثامن الائمه به نمایش خواهد گذاشت.

گفتنی است؛ تیم سیاه جامگان مشهد با ۲۶ بازی و کسب ۲۱ امتیاز در رده پانزدهم جدول رده بندی لیگ برتر جام خلیج فارس قرار دارد و برای رهایی از این وضعیت چاره ای به جز کسب سه امتیاز بازی امروز ندارد.

مرتضی کرمانی مقدم مربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد در همین رابطه روز گذشته در نشست خبری پیش از این بازی عنوان کرد که رقبای اصلی و پایین جدولی سیاه جامگان به دلیل برتری های کسب کرده کار را برای تیم سیاه جامگان سخت کرده اند و چاره ای جز برتری مقابل تراکتورسازی برای آن ها نگذاشته است.

با این وجود مربی سیاه جامگان امیدوار است که خستگی بازیکنان تیم تراکتور سازی تبریز به دلیل حضور در بازی های اسیایی امروز به نفع تیم وی تمام شود.

در حال حاضر تیم های سیاه جامگان،راه آهن وملوان در معرض سقوط قرار داشته و تنها شانس بقاء برای یک تیم باقی مانده است و دو تیم دیگر باید با لیگ برتر خداحافظی کنند.

در این میان تیم «راه آهن»با یک بازی کمتر نسبت به تیم خراسانی یک امتیاز از سیاه جامگان جلوتر است.

تیم سیاه جامگان خراسان رضوی امروز در نخستین بازی مهم وسرنوشت سازش در مشهد به مصاف تیم فوتبال تراکتورسازی می رود و در روز پنجشنبه با «صبای قم» روبرو خواهد شد.

سیاه جامگان در هفته آخر لیگ برتر فوتبال کشور نیز در مشهد میزبان تیم«ملوان بندر انزلی» خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :