محمدرضا خلعتبری، مهاجم تیم سپاهان به دلیل محرومیت در دیدار تیم سپاهان مقابل تراکتورسازی تبریز برای این تیم به میدان نخواهد رفت.

به گزارش تبریزمن،محمدرضا خلعتبری، مهاجم تیم سپاهان که در دیدار هفته پنجم تیمش مقابل سایپای البرز از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد، به دلیل دو اخطاره شدن نمی‌تواند در این دیدار بازی کند.

این بازیکن به دلیل محرومیت انضباطی برابر تراکتورسازی تبریز غایب است تا تیم اصفهانی یکی از مهم‌ترین مهره‌هایش را برای این مسابقه از دست بدهد.

همچنین وریا غفوری، هافبک ملی پوش و تند و تیز سپاهانی ها که در هفته‌های گذشته با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند، در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز برای طلایی‌پوشان اصفهان بازی نخواهد کرد.

خوروش، سرپرست سپاهان درباره مصدومیت غفوری گفت: غفوری همچنان با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند و باید با بهبود شرایط خود، به تمرینات سپاهان اضافه شود.

لوسیانو پریرا و لئوناردو پادوانی، دو بازیکن برزیلی سپاهان نیز در هفته‌های گذشته غایب این تیم بوده‌اند و به دلیل عدم صدور کارت بازی آنها، این دو بازیکن در ترکیب طلایی‌پوشان بازی نخواهند کرد.

حسین فرکی، سرمربی سپاهان نیز در خصوص غیبت این دو بازیکن اظهار کرده است: درباره دو بازیکن خارجی تیم‌مان لئوناردو پادوانی و لوسیانو پریرا که از بهترین بازیکنان خارجی شاغل در فوتبال ایران هستند، باید بگویم متاسفانه اشکال یا اشتباهی در ثبت قرارداد آن‌ها رخ داد که تا حدودی حل این مشکل زمان‌بر شده است. این موضوع هم باز بیشتر به ضرر بازیکن، تیم و من شده است که هنوز هم به دنبال حل مشکل آن‌ها هستیم. در جلسه با باشگاه هم عنوان کردم که تا مشخص شدن وضعیت نهایی این بازیکنان، هیچ اقدام و تصمیمی را نمی‌توانیم بگیریم. در حال حاضر هم منتظریم تا پاسخ نهایی آن‌ها به دست ما برسد. هر دوی این بازیکنان از شرایط فعلی ناراحت هستند. این بازیکنان در حال حاضر به طور جدی تمرین‌هایشان را با ما دنبال می‌کنند تا از این بلاتکلیفی خارج شوند. به طور طبیعی نبود این ۴ بازیکن،‌ محرم، ‌احسان، شیمبا و پادوانی بدون تاثیر نیست.

photo_2015-09-13_05-57-10

محرم نویدکیا، کاپیتان سپاهان نیز یکی از غایبان مهم تیم اصفهانی به شمار می رود که در بازی هفته ششم این تیم حضور نخواهد داشت.

سرمربی زردپوشان اصفهان در خصوص غیب شدن نویدکیا نیز گفته است: اگر گمانه‌زنی شود و هوادار هم باور کند که اسم محرم نویدکیا از لیست سپاهان خارج می‌شود باید صراحتا اعلام کنم تا زمانی که من در سپاهان هستم اسم محرم از لیست سپاهان خارج نمی‌شود و هر روزی هم که محرم بخواهد می‌تواند به تیم بیاید و قدمش روی چشم ماست حتی اگر آن روز، امروز باشد و حتی اگر بازی نکند. به مطلب دیگری در مورد محرم اشاره می‌کنم که در یک رسانه‌ عنوان شده بود. در این مطلب عنوان شده بود که محرم گران‌ترین بازیکن لیگ است که این موضوع درست نیست. محرم در این بخش هیچ احتیاج مالی ندارد ثانیا محرم به باشگاه لطف کرده و وجدان کاری را در نظر گرفته است و نخواسته حقی از باشگاه ضایع شود وگرنه محرم می‌توانست از همان ابتدا مثل سایر بازیکنان قرارداد مالی خود را ببندد. همچنین عنوان شده است محرم برای هر بازی ۴۵ میلیون تومان می‌گیرد و این مبلغ را در ۳۲ بازی ضرب می‌کنند که مجموعا می‌شود یک میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومان پس محرم را گران‌ترین بازیکن لیگ می‌دانند که به نظر من این انصاف نیست در این فضا چنین قضاوتی را بکنیم. به اعتقاد من محرم برای هر بازی اگر هم این مبلغ را بگیرد، در صورتی که همه بازی‌ها را هم به میدان برود، بحق است چرا که او بیشتر از هر بازیکنی توانسته جام‌های قهرمانی را به دست بیاورد و پرافتخارترین بازیکن لیگ است. در صورتی که تعدادی از بازیکنان شاغل در لیگ برتر همین مبلغ را می‌گیرند اما بازدهی کافی را برای تیم‌هایشان ندارند و این نحوه قضاوت درباره محرم را عادلانه نمی‌دانم.

سپاهان عصر روز سه‌شنبه از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف تراکتورسازی تبریز می‌رود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :