دومین دوره مسابقات لیگ آبهای آرام پس از برگزاری ۴ هفته مسابقات ظهر امروز ۲۵ شهریورماه با قهرمانی باشگاه های تایدواتر و مقاومت به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، هفته چهارم و پایانی رقابت های لیگ آبهای آرام بانوان صبح امروز ۲۵ شهریورماه در دریاچه آزادی برگزار شد.

در رقابت های هفته چهارم قایقرانان در ۶ ماده به مصاف هم رفتند.

در کایاک تکنفره ۵۰۰ متر مائده طهماسبی از مقاومت، گلناز غضنفریان از تایدواتر و فائزه پاسبان از سیمرغ در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

در کانوی دونفره ۵۰۰ متر فاطمه کرمجانی و آتنا رئوفی از تایدواتر اول، نرگس خدابنده لو از هیات همدان دوم و زیبا سماک حرفه و نادیا تالانک از مقاومت سوم شدند.

در کایاک دونفره ۵۰۰ متر مونا ابراهیمی و مائده طهماسبی از مقاومت، کیانا کمال زاده و مینا عبدالهی از تاید واتر و مونا نوری و مهسا بیگدلی از هیات همدان در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

در کایاک چهارنفره ۵۰۰ متر تیم تاید واتر با ترکیب کیانا کمال زاده، سارا حنیفه زاده، مینا عبدالهی و نرگس غضنفریان در جایگاه نخست قرار گرفتند، مونا ابراهیمی، مهسا آذری، مائده طهماسبی و مهرآذین مهرآوران از مقاومت دوم شدند و کیمیا بختیاری، مونا نوری، متینه نوری و مهسا بیگدلی از هیات همدان در رده سوم قرار گرفتند.

در کانوی یکنفره ۲۰۰ متر فاطمه کرمجانی از تایدواتر اول شد، هیوا افضلی از هیات همدان در رده دوم ایستاد و زیبا سماک حرفه از مقاومت جایگاه سوم را از آن خود کرد.

در کایاک یکنفره ۲۰۰ متر مینا عبدالهی از تاید واتر در رده نخست ایستاد، مائده طهماسبی از مقاومت دوم شد و مونا نوری از هیات همدان در جایگاه سوم قرار گرفت.

بر این اساس تیم های تاید واتر با ۲۶ امتیاز، مقاومت با ۲۰ امتیاز و هیات همدان با ۱۳ امتیاز در رده های اول تا سوم هفته چهارم رقابت ها قرار گرفتند.

اما در پایان دومین دوره لیگ آبهای آرام بانوان تیم های تایدواتر و مقاومت با ۱۱۳ امتیاز مشترکا قهرمان شدند، هیات همدان با ۶۵ امتیاز بر سکوی دوم ایستاد و سیمرغ آذربایجان با ۳۱ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :