در آستانه گشایش سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تبریز، یک نشریه بلژیکی این سمپوزیوم را تحت پوشش خبری قرار داد.

به گزارش تبریزمن، جرج وان دائله، از هنرمندان شرکت کننده در این سمپوزوم که از کشور بلژیک حضور یافته، در مصاحبه ای با یکی از جراید کشورش، تبریز را شهری زیبا و دیدنی توصیف کرده است.

وی در این مصاحبه، با اشاره به آماده سازی مراحل برگزاری اولین سمپوزیوم بین المللی تبریز، تصریح کرده است: تمامی مراحل آماده سازی این سمپوزیوم در حدبسیار خوب انجام گرفته و لوازم و وسایل مورد نیاز هم در سطح و کیفیتی قابل توجه تامین شده است که جا دارد از مسوولین و دست اندرکاران برگزاری این سمپوزیوم تشکر کنیم.

5585

هنرمند مجسمه ساز بلژیکی، اقامت خود در تبریز را، یکی از بهترین مسافرت هایش عنوان نموده و اظهار کرده است: خوشحالم که فرصت دیدار از این شهر کهن و تاریخی برایم فراهم شده و امیدوارم این سفر، مقدمه ای برای سفرهای بیشتر به این شهر باشد.

وان دائله، در بخش دیگری از این مصاحبه، سطح برگزاری سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تبریز را، بالا توصیف کرده و اذعان داشته است: با توجه به شرکت کنندگانی که  از ۱۶کشور جهان در این سمپوزیوم حضور دارند و نیز، حضور هنرمندان برجسته ایرانی، رقابت فشرده و جذابی را در این سمپوزیوم شاهد خواهیم بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :