شاهین ثاقبی، بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص اتفاقات بازی تیمش در هفته پایانی مقابل نفت تهران و در نتیجه از دست رفتن کسب عنوان قهرمانی گفت: بسیار عالی بازی کردیم و توانستیم با به ثمر رساندن سه گل پیاپی از نفت پیش بی افتیم. متاسفانه اخراج آندو تیموریان و داوری های اخیر اجازه نداد قهرمان شویم.

وی ادامه داد: سخنم با آقای فغانی است. هر دو کارت زردی که به آندو داده شد کاملا سختگیرانه و غرض ورزانه بود. کجای دنیا برای دو ثانیه کارت زرد نشان می دهند؟ کارت دومی هم که نشان داد هنوز دلیلش مشخص نشده است.

ثاقبی در ادامه افزود: در طول فصل شب و روز تلاش کردیم و فکر و ذکرمان برای قهرمانی در رقابت های لیگ بود. با تلاش هایی که داشتیم فاصله مان با قهرمانی بسیار کم شده بود اما با این اتفاقات و خبر دروغی که در دقایق پایانی به ما داده شد همه چیز به هم خورده و تلاش های ما و هواداران به باد فنا رفت.

هافبک جوان تراکتورسازی در پایان گفت: نخواستند قهرمان شویم با این حال از تمامی هوادارانی که به استادیوم آمدند و در طول فصل ما را حمایت کردند تشکر می کنیم. آن ها بیشتر از ما ناراحت هستند اما با این شرایط فعلا قهرمانی از دست رفته و کاری نمی شود انجام داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :