به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی و ذوب آهن اصفهان از ساعت ۱۵:۳۰ روز سه شنبه از سری رقابت های هفته دهم مسابقات لیگ برتر در استادیوم یادگار امام شهر تبریز مصاف دشواری را مقابل هم در پیش رو خواهند داشت.

حساس ترین بازی این روز را تراکتورسازی و ذوب آهن مدعی برگزار می‌کنند. تراکتوری‌ها که تا دو هفته قبل به واسطه نتایج ضعیف در آستانه ورود به بحران بودند، توانستند با شکست دادن فولاد و سایپا گام بلندی در جدول بردارند و خودشان را تا رتبه ششم بالا بکشند. تراکتوری‌ها به دنبال این هستند که با شکست ذوب آهن در کسب پیروزی هت‌تریک کنند.

در سوی دیگر میدان ذوب آهن رده چهارمی حضور دارد که هفته گذشته مقابل دیگر تیم تبریزی، در فولادشهر متوقف شد تا دو امتیاز ارزشمند خانگی را از دست دهد و نتواند از رتبه چهارم بالاتر برود. ذوبی‌ها بعد از شکست هفته دوم مقابل سپاهان، در دیدار دیگری شکست نخورده‌اند و مظاهری، گلر جوان و ملی‌پوش این تیم هم بیش از ۵ بازی است که مقابل حریفان گلی را دریافت نکرده و به نظر می‌رسد تراکتوری‌ها برای گلزنی با مشکل مواجه شوند.

راه آهن – گسترش فولاد، ورزشگاه شهدای شهر قدس، ساعت ۱۷

لوکوموتیورانان به مصاف گسترش فولاد می‌روند تا شکست هفته قبل مقابل نفت را جبران کنند. بازیکنان جوان مهدی تارتار که از ابتدای لیگ عملکرد سینوسی داشته‌اند و کمتر با ثبات عمل کرده‌اند، چشم انتظار درخشش بازیکنان جوان خود از جمله میلاد و مهرداد محمدی هستند تا با پیروزی در این بازی از انتهای جدول فاصله بگیرند.

فراز کمالوند هم در این فصل نتایج بهتری را نسبت به فصل گذشته با گسترش فولاد کسب کرده‌ و تیمش با ۱۳ امتیاز در رتبه نهم جای گرفته‌ است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :