تیم فوتبال استقلال خوزستان تاکنون موفق به شکست دادن تراکتورسازی تبریز نشده است.

به گزارش تبریزمن، تیم استقلال خوزستان در اولین روز از مسابقات هفته بیستم لیگ برتر به مصاف تراکتورسازی می‌رود. این دیدار در حالی انجام می‌شود که تیم آبی‌پوش خوزستان در ۵ رویارویی قبلی موفق به شکست دادن نماینده فوتبال تبریز نشده است.

استقلال خوزستان طی ۵ بازی گذشته ۳ شکست را در مقابل تراکتورسازی متحمل شده و ۲ بار به نتیجه مساوی رسیده است. عبدالله ویسی که امسال تیمش را با اسکلت بندی جدیدی وارد لیگ برتر کرده، حالا به دنبال کسب اولین پیروزی مقابل تراکتورسازی است.

دو تیم استقلال خوزستان و تراکتورسازی در هفته بیستم لیگ برتر در ورزشگاه غدیر به مصاف یکدیگر بروند، تراکتورسازی بعد از باخت در تبریز برابر پدیده به اهواز رفته است.

استقلال خوزستان بعد از قهرمانی نیم فصل برابر سپاهان اصفهان به تساوی دست یافته و برابر تیم‌های استقلال تهران و پرسپولیس و فولاد خوزستان مغلوب شده بود. اما هفته گذشته در تهران برابر سایپا به برتری یک بر صفر دست یافت تا با ۳۶ امتیاز تنها به دلیل تفاضل گل ضعیف‌تر در رده دوم قرار گیرد.

دیدار تیم های استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز ساعت ۱۵ روز جمعه در استادیوم غدیر اهواز انجام می‌شود و تماشای آن برای فوتبالدوستان رایگان است.

بازی رفت دو تیم در تبریز با تساوی بدون گل به اتمام رسیده بود. استقلال خوزستان با ۸ گل خورده بهترین خط دفاعی را در اختیار داشته و در خط حمله نیز ۲۰ گل به ثمر رسانده است همچنین تراکتورسازی با ۱۹ گل زده و ۱۴ گل خورده در ۱۹ بازی این جایگاه را در جدول کسب کرده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :