به گزارش تبریزمن، در ادامه هفته ششم لیگ برتر فوتبال تیم استقلال از ساعت ۱۷ در ورزشگاه اختصاصی گسترش به مصاف تیم گسترش فولاد تبریز رفت که مسابقه با نتیجه ۲ بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

استقبال کم تماشاگران از این مسابقه جای تعجب داشت و ورزشگاه تقریبا خالی از تماشاگر بود و حدود دو هزار نفر در وزرشگاه حضور داشتند.

ر ادامه مسابقات هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم‌های گسترش فولاد تبریز و استقلال از ساعت ۱۷ امروز سه شنبه در ورزشگاه اختصاصی گسترش به مصاف هم رفتند که این مسابقه با نتیجه ۲ بر صفر به سود استقلال خاتمه یافت. سجاد شهباز‌زاده در دقیقه ۲۵ و محسن کریمی در دقیقه ۶۵ برای استقلال گلزنی کردند.

آبی پوشان تهران در دقایق ابتدایی می‌توانستند از حریف خود پیش بیافتند که این اتفاق رخ نداد. بازیکنان گسترش فولاد هم که روی ضربات از راه دور برنامه داشتند دو بار در دقایق ۱۴ و ۱۶ دروازه‌ استقلال را تهدید کردند ولی راه به جایی نبردند. در ادامه با مصدومیت مگویان، حنیف عمران زاده به جای این بازیکن به زمین آمد تا پرویز مظلومی اولین تعویض اجباری را برای استقلال انجام بدهد.

حمله استقلال از جناح چپ دفاع گسترش فولاد در دقیقه ۲۵ به ثمر نشست و سجاد شهباززاده موفق شد با استفاده از شلوغی محوطه جریمه گسترش و با یک چرخش گل اول مسابقه را به ثمر برساند تا نیمه نخست با همین یک گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم بازیکنان گسترش فولاد تبریز حملات زیادی را روی دروازه استقلال تدارک دیدند و قصد داشتند نتیجه بازی را به تساوی بکشند. آنها حتی دو بار توپ را به تیرک دروازه استقلال زدند ولی راه به جایی نبردند.

در مقابل استقلال در دقیقه ۶۵ یکبار دیگر موفق شد با استفاده از شلوغی داخل محوطه جریمه گسترش فولاد توسط محسن کریمی به گل برسد.

تلاش گسترشی‌ها برای جبران نتیجه، ثمری نداشت تا بازی در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود استقلال خاتمه یابد. استقلال با این پیروزی ۱۲ امتیازی شد و جای استقلال صنعتی را در رده دوم جدول گرفت. گسترش هم با این نتیجه هشت امتیازی باقی ماند.

ترکیب استقلال:

مهدی رحمتی، امین حاج محمدی، مگوییان( از دقیقه ۲۱ حنیف عمران‌زاده)، خسرو حیدری،میلاد فخرالدینی، امید ابراهیمی، روزبه چشمی،میثم مجیدی، یعقوب کریمی( از دقیقه ۴۹ محسن کریمی)، جابر انصاری، سجاد شهباززاده

سرمربی: پرویز مظلومی

ترکیب گسترش فولاد تبریز:

سید امید نظامی‌پور، باتیستا، مهدی کیانی، مرتضی اسدی، محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی( از دقیقه ۹۰  یوسف سیدی)، محمد نصرتی( از دقیقه ۶۷ سیدمحسن حسینی)، ارگیف، داریوش شجاعیان، مصطفی اکرامی و سعید دقیقی.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :