به گزارش تبریزمن، رضا مهاجری در نشست خبری پس از مسابقه مقابل تراکتورسازی اذعان داشت: خدا را شکر اولین بردمان در روزی به‌دست آمد که شایسته آن بودیم. شاید خیلی‌ها بازی گذشته ما مقابل سایپا را ندیده باشند، اما امروز دیدید از دقیقه یک صاحب موقعیت بودیم و در دقایق پایانی به حق خود رسیدیم.

وی در ارتباط با  اهداف پدیده  ادامه داد: همه داریم تلاش می کنیم که به شناخت کافی و هماهنگی برسیم. این شناخت چیزی نیست که یک روزه به دست آید. اما همگی به دنبال آن هستیم. ما هدفگذاری داریم که به ثبات تیمی برسیم. می خواهیم بازی های زیباتر با نتایج بهتری کسب کنیم. بازیکن، خبرنگار، تماشاگر باید به این باور برسند و همه باید کمک کنند تا این شرایط محقق شود.

وی با بیان اینکه بهتر شدن وضعیت تیم پدیده تنها کار من نیست و باید تمامی بازیکنان و کادر تیم به این مسئله ورود کند، گفت: بنده مقداری از حوزه نوشتاری صداوسیما گلایه دارم چرا که وقتی استقلال و پرسپولیس یک مسئله داوری کوچک برایشان اتفاق می‌افتد برنامه نود و دوربین خبرساز به این مسئله ورود پیدا می‌کنند اما در مورد بحث داوری بازی‌های گذشته چندان اشاره‌ای به این مسئله نشد و انتظار ما از رسانه‌ها این است که به سایر تیم‌ها هم توجه داشته باشیم.

سرمربی پدیده تصریح کرد: خلق موقعیت خیلی مهم است که ما به آن رسیده ایم. البته بعد از بازی با صبا فرصت ۲۰ روزه برای تمرین و کار بیشتر داریم. ضمن اینکه دو بازیکن دیگر نیز به  جمع ما اضافه خواهند شد که بعدا درباره آنها صحبت می کنم. البته تلاش می کنیم که در کنار نفرات باجنبه و باتجربه ای مثل حسین بادامکی از نفرات جدید استفاده کنیم.

مهاجری در مورد داوری این دیدار گفت: دیروز هم در کنفرانس خبری گلایه‌ای از دوستان رسانه‌ای کردم و گفتم چرا در رسانه‌ها بیشتر به مسائل داوری پرداخته نمی‌شود. همان طور که وقتی داوری علیه استقلال و پرسپولیس می شود همه رسانه‌ها و حتی ۹۰ به آن می‌پردازند، ما نیز باید در استان خودمان بیش‌تر در رسانه‌هایمان به این مسئله بپردازیم.

در حاشیه این نشست سرمربی پدیده که پیشتر سابقه حضور در سیاه جامگان را داشت به خبرنگاران گفت: قصد داریم به سیاه جامگان بازیکن جدید اضافه کنیم که این مساله موجب خنده مهاجری و سایر خبرنگاران شد.

مهاجری در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه از دقایق ابتدایی بازی به قضاوت اعتراض داشتید و علت این اعتراض‌ها چه بود، خاطرنشان کرد: بنده با تجاربی که دارم این مسئله را فهمیده‌ام که در صورتی که به قضاوت بسیار اعتراض کنی بازیکن هم درگیر ماجرا می‌شود و این برای شرایط تیم بد است و باید نوع اعتراض به قضاوت به گونه‌ای باشد که به تیم لطمه‌ای وارد نشود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :