به گزارش تبریزمن، بختیار رحمانی بازیکن سرباز تیم تراکتورسازی، این روز ها مشتریان زیادی پیدا کرده است.

وی به عنوان یکی از پر سر و صدا ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال ایران محسوب می شود. چرا که سه باشگاه پر هوادار خواهان وی هستند.

از تراکتورسازی گرفته تا استقلال و پرسپولیس، دوست دارند بختیار راحمانی را در نیم فصل دوم در اختیار داشته باشند.

حال گمانه زنی هایی در خصوص پایان خدمت سربازی این بازیکن در نیم فصل و پایان فصل وجود دارد و هنوز زمان دقیق این موضوع مشخص نشده است.

عصر امروز در فضای مجازی خبری منتشر شد در این خصوص که بختیار رحمانی با پرسپولیس مذاکره کرده و با مبلغی به این تیم پیوسته است.

در بخشی از این متن آمده بود: هافبک طراح تراکتورسازی تبریز که دوران خدمت سربازی رادر تراکتور سپری میکند باتوجه اینکه در نیم فصل لیگ برتر خدمت سربازیش به پایان رسیده و بازیکن ازاد محسوب میشود با قراردادی یک ساله با پرسپولیس به توافق رسید و در نیم فصل دوم با پیراهن قرمز پرسپولیس به میدان خواهد رفت.گفته میشود مبلغ قرارداد بختیار رحمانی حدود۷۰۰میلیون می باشد.

طاهری مدیرعامل پرسپولیس با تایید کردن این خبر گفت:برانکو از مدتها قبل به ما اعلام کرد که اقای رحمانی رو برای خط هافبک نیاز دارم وبا مکاتباتی که با این بازیکن انجام دادیم به توافق یک ساله با اقای بختیار رحمانی رسیدیم.

ختیار رحمانی که می توان لقب شاه ماهی نقل و انتقالات را به دلیل اینکه دو تیم بزرگ پایتخت به دنبال جذب او هستند، به او داد در رابطه با انتشار خبر پرسپولیسی شدنش می گوید: من با هیچ  تیمی مذاکره نکرده ام و تمام فکر و ذکرم روی تراکتور و موفقیت این تیم است.

او درهمین باره ادامه داد: درست است که دو باشگاه استقلال و‌پرسپولیس خواهان من هستند و به شخصه احترام زیادی برای هر دو باشگاه قائلم ولی صحبتی بین ما صورت نگرفته، خبر رفتنم به پرسپولیس را از طریق رسانه ها شنیده ام و آن را تکذیب می کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :