به گزارش تبریزمن، در برنامه این هفته موج فوتبال که با اجرای میلاد وطناز آنتن شبکه سهند پخش شد عباسی مدیرعامل تراکتورسازان یکی از میهمانان برنامه بود تا در مورد برخی مسائل مربوط به تراکتورسازان به سوالات جواب دهد.

عباسی دیر بسته شدن تیم ها و شروع با تاخیر تمرینات را از مشکلات اصلی تیم ها دانست و گفت: سعی کردیم این مشکلات را کاهش دهیم ولی برخی بازیکنان در روزهای آخر به تیم اضافه شدند و همین موضوع کار مارا سخت کرده است.

Screenshot 2015-08-10 01.38.37

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: خوشحالیم که توانستیم اینچنین بازیکنان خارجی و داخلی ارزشمندی را کنار هم جمع کنیم. یازده بازیکن از دست دادیم و جابجایی های زیادی در تیم داشتیم. در پایان لیگ چهاردهم بنا بر این بود که در فصل آینده تونی سرمربی تیم باشد و تیم توسط وی بسته شود.

در جذب بازیکنان با تونی هماهنگ بودیم

وی در مورد حضور با تاخیر تونی برای شروع تمرینات در فصل جدید نیز گفت: سعی می کنیم از برخی سوالات و جواب دادنشان دور باشیم تا حاشیه ها کمتر شود. سعی می کردیم بجای جواب دادن به سوالات بیشتر با عملکردمان کار خود را نشان دهیم. قبل از ترک ایران توسط تونی خواستیم تا لیست بازیکنان مورد نیازش را به ما بدهد که دو لیست به ما داد و ما مرتب با وی در پرتغال در ارتباط داشتیم و در جذب بازیکنان با تونی هماهنگ بودیم و همیشه مشورت میکردیم. جذب بازیکن یکی از سخت ترین بخش های کار یک باشگاه است که به کمک خدا توانستیم تیم خوبی ببندیم.

 

تونی از بازیکنان جذب شده راضی است

وی افزود: تونی بخاطر حضور مداوم در ایران نیاز به استراحت بیشتری داشت و از ما خواست تا اجازه دهیم مدت بیشتری در پرتغال بماند ولی با بازگشتش در اسرع وقت تمرینات را شروع کردیم. هماهنگی هرچه سریعتر بین بازیکنان پیش بیاید می تواند کمک خوبی به تیم ملی و تراکتور باشد. ما در شروع بازیها دیدیم که هفته به هفته میتوانیم بهتر شویم. تیم آماده ای مثل نفت هم در روزهای اول لیگ نتوانسته موفق باشد و همه تیم ها مشکل هماهنگی دارند خصوصا تیم ما که جابجایی بیشتری در بازیکنان داشت. در مورد بازیکنان خارجی هم سعی کردیم بجای ادینهو و بقیه بازیکنان خوبمان بازیکنان جدید بهتری جذب کنیم که تونی هم از بازیکنان جذب شده راضی است.

بعضی از بازیکنان می خواهند از کسر خدمت استفاده کنند

وی در مورد مشکل حضور بیش از اندازه بازیکنان سرباز در تراکتور گفت:پیش بینی های لازم انجام شده و از مدت زمان باقیمانده سربازی بازیکنان اطلاع داریم. با برخی از تیم ها هم برای ماندن بیشتر بازیکنان می توانیم صحبت کنیم. برخی هم بعد از اتمام خدمت نمیتوانند نه در تیم قبلی و نه در تراکتور بازی کنند. بعضی از بازیکنان زمان دقیقی برای پایان سربازیهایشان مشخص نیست، مثلا برخی ها از کسر خدمت می خواهند استفاده کنند که احتمال دارد این امر صورت نگیرد. احساس میکنم در مورد بازیکنان سرباز و جدا شدن در نیم فصل هیچ احساس نگرانی نباشد. در نیم فصل دوم باید تیم بیشتر از قبل تقویت شود.

Screenshot 2015-08-10 01.46.09

سال گذشته بدون سربازهای مطرح توانستیم نایب قهرمان شویم

وی در پاسخ به این سوال که آیا در سالهای آینده هم این تعداد بازیکن سرباز میتواند وجود داشته باشد گفت: حضور سرباز باعث کاهش زیاد بودجه نشده است و تیم های مطرح باید همیشه به فکر بودجه و حل مشکلات مربوط به جایگزین سربازها باشند و من هم به خوبی می دانم که نقطه اوج استفاده از سربازها همین امسال هست و شاید سالهای بعد این تعداد سرباز وجود نداشته باشد. ما سال گذشته بدون سربازهای مطرح توانستیم نایب قهرمان شویم.

تراکتور همیشه بودجه قهرمانی داشته است

وی در مورد اینکه با پایان این فصل آیا دوباره شاهد خانه تکانی در تراکتور خواهیم بود که این میتواند مشکل بزرگی برای تیم باشد که وی گفت: ما به نسبت بازیکنان آزاد پولی نمی توانیم به بازیکنان سرباز بدهیم مگر همان حقوق ماهانه ۱۵۰ هزار تومانی که برای هر سرباز می باشد. هزینه های تیم کاهش نیافته و فقط هزینه برخی سربازها نسبت به گذشته کمتر شده است همچنین بحث بستن تیم نسبت به هدف تیم است و وقتی تیمی برای قهرمانی بسته می شود باید بودجه خوبی داشته باشد که تراکتور همیشه سعی کرده بودجه خوبی برای تیم در نظر گرفته شود.

قیمت دو میلیون یورو اصلا درست نیست

عباسی در مورد شایعات قیمت دو میلیون یورویی بازیکن خارجی جدید تراکتور گفت: ما می خواستیم جایگزین خوبی برای ادینهیو داشته باشیم که سرمربی این بازیکن را پسندید. حمزه یونس ملی پوش تونس بوده و فکر می کنم با گذشت زمان می تواند کمک شایانی به تیم بکند ولی قیمت دو میلیون یورو اصلا درست نیست و اینکه وی به عنوان بازیکن قرضی به تراکتور پیوسته و آگوستو هم به صورت قرضی به ما پیوسته صحیح است. تراکتور از نظر سازمان لیگ یکی از موفق ترین تیم ها در عقد قراردادها بوده و خیلی ها هم از ما تقدیر کرده اند.

تقاضا کردیم بازی های تراکتور ۱۹:۳۰ برگزار شود

وی در مورد برگزاری بازیهای تراکتور در ساعات نامناسب هم گفت: اولین بازی را بخاطر عدم تداخل با بازی های سرخابی ها و پخش از شبکه سه زمان را ساعت ۱۸ اعلام کردند ولی در آخرین دقایق اعلام کردند که امکان پخش نیست و با توجه به مکاتباتی که شد بازی در نهایت با نیم ساعت تأخیر آغاز شد. البته ما تقاضا کرده ایم که بازی های بعدی ساعت ۱۹ یا ۱۹:۳۰ برگزار شود که امیدواریم با این درخواست ما موافقت شود. در خصوص اسپانسر پیراهن تراکتورسازی نیز باید گفت که چند اسپانسر اعلام آمادگی کرده اند ولی در حال رایزنی هستیم و امیدواریم به زودی قطعی شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :