به گزارش تبریزمن، همراه شدن تاخیر حضور الیویرا به دلایل ناگفته در تبریز و مشخص نشدن تیم فصل آینده سرمربی سابقا محبوب آبی ها، باعث ایجاد برخی حواشی پیرامون نیمکت تیم تراکتورسازی شد.

شب گذشته فن پیج ها و صفحات مربوط به تیم تراکتورسازی و هواداران پرشمار آن در شبکه های اجتماعی، مطالبی مبنی بر حضور امیرقلعه نوعی در تبریز و مذاکره او با مدیران تراکتورسازی منتشر کردند و به دنبال آن یکی دو سایت محلی نیز در این رابطه مطالبی را بر روی خروجی وب سایت خود قرار دادند.

طبق شنیده های ” تبریزمن ” نیز افراد فوتبالی شاخص تبریز در چند روز اخیر از احتمال حضور این مربی در تراکتور صحبت کرده اند و همچنین گفته شده مدیربرنامه های او در دو سه روز اخیر در تبریز به سر می برده است.

با این حال هم امیرقلعه نوعی و هم مدیران تراکتور خوب شیرفهم می باشند که این توافق می تواند برای آن ها تا حد بسیار زیادی تخریب کننده و نامناسب باشد. در دوسال گذشته که قلعه نوعی به عنوان سرمربی استقلال فعالیت می کرد، به خوبی واکنش هواداران تراکتورسازی نسبت به خود را دیده و از میزان محبوبیت بالای (!) خود در بین آن ها آگاه است.

عباسی نیز به خوبی می داند که پس از نتایج خوب تونی الیویرا با تراکتورسازی در فصل گذشته و نیز جایی که این مرد پرتغالی در قلب هواداران تراکتورسازی برای خود باز کرده است، جایی برای توافق با سرمربی دیگر نمی ماند. سرمربی که در دو فصل اخیر با بازیکنان میلیاردی خود حتی نتوانست سهمیه حضور در رقابت های آسیایی را به دست آورد.

به این ترتیب احتمال انتخاب شدن قلعه نوعی به عنوان سرمربی تراکتورسازان، فوق العاده بعید است و هم او، هم مدیران تراکتورسازی جرات رسیدن به همچین توافقی را ندارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :