بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: شرایط تیم ازلحاظ فنی بسیار خوب است و با تمرینات خوبی که داشتیم اماده مصاف با مقاومت هستیم تا با کسب برد وضعیت خوبی در جدول داشته باشیم و در ادامه مسیر انگیزه بالایی داشته باشیم.

به گزارش تبریزمن، مسلم رستمی‌ها بازیکن تیم فوتسال مس سونگون در گفت‌وگو با تبریزمن در مورد بازی با مقاومت البرز در گفت‌وگو با تبریزمن اظهار داشت: بازی سختی را مقابل مقاومت خواهیم داشت و نباید از قبل خودمان را برنده بدانیم چون تیم مقاومت بازیکنان خوبی دارد و تیمی است که همیشه بازی محکمی مقابل حریفان خود نمایش می‌دهد.

وی افزود: ما برای کسب پیروزی به میدان می‌رویم و با توجه به شرایط جدول به این سه امتیاز بازی نیاز اساسی داریم تا از جمع مدعیان عقب نمانیم و شرایط خوبی در جدول داشته باشیم.

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: تیم ما امسال بازیکنان خوبی را جذب کرده است و تیم خوب و محکمی راداریم که همه تلاش خود را خواهیم کرد تا مقابل حریفان خود بازی خوب همراه با کسب امتیاز داشته باشیم .

وی تصریح کرد: شرایط تیم ازلحاظ فنی بسیار خوب است و با تمرینات خوبی که داشتیم آماده مصاف با مقاومت هستیم تا با کسب برد وضعیت خوبی در جدول داشته باشیم و در ادامه مسیر انگیزه بالایی داشته باشیم.

رستمی‌ها گفت: هواداران همیشه در کنار ما بوده‌اند و در بازی‌های خانگی با حمایت‌های خود به تیم ما انرژی می‌دهند که امیدوارم در بازی با مقاومت هم ما را تنها نگذارند ولی باوجود بازی تیم تراکتورسازی شاید استقبال هواداران نسبت به بازی‌های قبل کم باشد که این مسئله طبیعی است.

وی خاطرنشان کرد: ما همیشه مقابل حریفان خودمان با برنامه‌ریزی قرار می‌گیریم و در بازی با مقاومت هم با برنامه‌ریزی خاصی که کادر فنی تیم دارند برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :