دروازه بان تیم فوتسال مس سونگون گفت: با برد مقابل دبیری و سه امتیازی که کسب کردیم شرایط تیم ما بسیار خوب شد و در جدول هم شرایط خوبی را پیدا کردیم که امیدوارم در بازی های بعد نیز این روند خوب را ادامه دهیم.

به گزارش تبریزمن، علیرضا صمیمی دروازه بان تیم فوتسال مس سونگون در مورد شکست تیم دبیری در گفت و گو با تبریز من اظهار داشت:بازی خوب و بسیار عالی را مقابل دبیری نمایش دادیم و با استفاده از فرصت های که داشتیم موفق شدیم تیم حریف را شکست دهیم.

وی افزود: دبیری از تیم های خوب لیگ است و مقابل ما هم بازی بسیار خوبی را نمایش داد ولی بازیکنان تیم ما از آمادگی بالایی برخوردار بودند و برای کسب پیروزی وارد زمین شده بودند که به هدف خود نیز رسیدیم و سه امتیاز بازی را بدست آوردیم.

دروازه بان تیم فوتسال مس سونگون گفت: مقابل دبیری عملکرد خوبی داشتیم و تیم ما خیلی بهتز از حریف بود و با بازی خوب و تلاشی که بازیکنان ما داشتند تیم ما مستحق برد بود که خوشبختانه موفق هم شدیم.

وی تصریح کرد: با برد مقابل دبیری و سه امتیازی که کسب کردیم شرایط تیم ما بسیار خوب شد و در جدول هم شرایط خوبی را پیدا کردیم که امیدوارم در بازی های بعد نیز این روند خوب را ادامه دهیم.

صمیمی گفت: تلاش می کنیم در هفته های بعد هم نتایج خوبی را بگیریم و با توجه به فرصتی که تا هفته بعد داریم می توانیم با یک ریکاوری خوب به بازی با حفاری برویم.

وی افزود: تیم ما از مدعی های لیگ است و بازیککنان خوب و جوان زیادی هم داریم که امیدوارم در آخر فصل جایگاه خوبی را داشته باشیم و به قهرمانی هم امیدوار هستیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :