به گزارش تبریزمن، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی مقابل تیم ملوان بندر انزلی در جام حذفی اظهاراتی کرده است که در ادامه می خوانید.

وی در خصوص شرایط تیم برای بازی با تراکتورسازی گفت: در حال حاضر ما با مشکلات جدی در پرسپولیس روبه‌رو هستیم. امروز که من می‌ خواهم سر تمرین بروم می‌ دانم که مشکلات زیادی در انتظار من است چون ما ظرف ۱۰ روز گذشته ۳ بازی انجام دادیم و این مسابقات سنگین بدون تردید تاثیرات خودش را روی بازیکنان می‌ گذارد.

بابک (حاتمی) الان ۳ کارت زرد دارد، مهرداد کفشگری و عالیشاه مصدوم هستند، اومانیا از ناحیه کمر آسیب دیده و هنوز نمی‌ دانم که مصدومیت انصاری و نوراللهی در چه مرحله ای است. با این شرایط ما باید به دیدار دشوار مقابل تراکتورسازی فکر کنیم.

تیم تراکتورسازی جمعه سه مهر ماه، میزبان پرسپولیس رده ۱۴ جدولی می باشد. این بازی از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه یادگار امام برگزار خواهد شد.

سرخ پوشان توانسته اند در بازی جام حذفی در یک دیدار حساس و نزدیک با دو اخراجی، در مقابل صبای قم به پیروزی برسند. همچنین تیم پرسپولیس در ادامه برگزاری رقابت های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی میزبان تیم ملوان بود و درپایان وقت های قانونی به کسب نتیجه تساوی بدون گل برابر این تیم بسنده کرد تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود که با گلی که مهدی طارمی دردقیقه ۱۰۰ به ثمر رساند، این تیم به مرحله بعدی صعود کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :