واحد انفورماتیک باشگاه تراکتورسازی در جهت ارایه خدمات نوین به هواداران فهیم تیم همزمان با میلاد حضرت علی اکبر و روز جوان رادیو اینترنتی خود را به صورت آزمایشی راه اندازی کرد .

به گزارش تبریزمن، رادیو اینترنتی باشگاه تراکتورسازی تبریز پخش آزمایشی خود را در بستر اینترنت از دیروز به مدت یک ساعت با پخش آهنگ های تراکتورسازی شروع کرد، این شبکه رادیویی در مناسبت های مختلف به پخش برنامه خواهد پرداخت ، این رادیو در اولین برنامه خود امروز با پوشش زنده کنفرانس خبری مدیرعامل باشگاه در خدمت علاقمندان تراکتورسازی بود . امروز به مناسبت شروع به کار رادیو تراکتورخواهد شد .

251_banner

 طبق گفته مسئول واحد انفورماتیک باشگاه، رادیو تراکتور امروز از ساعت ۹ صبح موسیقی آذری و آهنگ های تراکتور را در برنامه خود داشت و از ساعت ۱۰ نیز نشست مطبوعاتی مدیرعامل باشگاه به صورت رسمی پوشش رادیویی داده شد.

این برنامه در واحد انفورماتیک باشگاه برنامه ریزی شده و طبق تصمیم گیری هایی که مسئولین گرفته اند گفته می شود امشب نیز نشست مطبوعاتی از وبسایت رسمی باشگاه بازپخش خواهد شد و آرشیو صوتی نیز در قالب همان سیستم رادیویی برای استفاده علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

طبق گفته مسئول باشگاه، آخرین آمار ۲۴۰۲ نفر به صورت آنلاین به نشست مطبوعاتی در نوبت صبح گوش دادند و هوادارانی که از رادیو تراکتور استفاده کردند نیز از این کار تقدیر می کردند. همچنین سوالاتی که در این محیط مطرح می شد نیز در نشست مطبوعاتی، از آقای عباسی پرسیده شد.

با توجه به اینکه این سیستم در بین باشگاه های لیگ برتری برای اولین بار طراحی شده است و رادیو تراکتور به صورت آزمایشی کار خود را آغاز کرده است، در بین نشست مطبوعاتی با اختلالاتی بوجود می آمد که گفته می شود قطعی هایی که بود به دلیل مشکل اینترنت از هر دو طرف بود، همچنین باشگاه در نظر دارد با رفع مشکلات این سیستم در آینده بخش ها و برنامه های بهتری برای رادیو تراکتور در نظر بگیرند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :