رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: واحدهای تولیدی متقاضی تسهیلات رونق تولید از امروز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه می توانند با مراجعه به سامانه بهین یاب به نشانی behinyab.ir برای دریافت تسهیلات ثبت‌نام کنند.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی این سازمان، حسین نجاتی گفت: تسهیلات رونق تولید در سال ۹۶ برای تامین مالی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط وهمچنین طرح های نیمه تمام با پیشرفت بالای ۶۰ درصد پرداخت می شود.

وی ادامه داد: واحدهای تولیدی که دارای پروانه بهره برداری بوده و اطلاعات واحد تولیدی خود را در طرح بروزرسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت کرده اند می توانند به منظور دریافت تسهیلات از طریق بخش سرمایه در گردش اقدام کنند.

نجاتی اظهارکرد: تسهیلات سرمایه در گردش برای تامین مواد اولیه از تامین کنندگان داخلی بصورت ریالی و از طریق واردات بصورت ارزی پرداخت می شود.

وی خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح در سال گذشته ۷۰۶ واحد تولیدی استان افزون بر پنج هزار میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند .
نجاتی گفت: همچنین علاوه بر تسهیلات یاد شده در سال ۹۵ از محل پرداخت مستقیم بانک ها و استمهال بدهی واحد های تولیدی در مجموع ۱۰ هزار و ۸۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۱۵۸۴ واحد تولیدی استان آذربایجان شرقی پرداخت شد .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :