به گزارش تبریزمن، در روزهایی که همه تیم ها بدبنال آمادگی برای حضور قدرتمند در لیگ برتر و جذب بازیکنان مد نظر برای موفقیت در فصل یارگیری می باشند، آبی پوشان تبریزی هم با استارت به موقعی که زده اند به امروز یکی از موفق ترین تیم ها در نقل و انتقالات و تمرینات پیش از فصل هستند.

گسترشی ها که این روزها در اردوی سرعین به سر میبرند در دیداری تدارکی قرار است در زمین چمن شهرستان نیر به مصاف آلومینیوم اراک بروند.شاگردان کمالوند بعد از این دیدار روز یکشنبه هفته آینده به تبریز باز میگردند تا بعد از استراحتی کوتاه و ثبت قرارداد در هیات فوتبال راهی ترهان شوند.

گسترشی ها ابتدا در تهران تست های پزشکی مقدماتی لیگ را انجام میدهند و احتمالا اردویی چند روزه در این شهر داشته باشند.گفته میشود کمالوند در نظر دارد در اردوی تهران دو یا سه بازی تدارکاتی با تیم های دسته اولی و لیگ برتری برگزار کند.

طبق آخرین اخبار این روزها سرمربی آبی پوشان تبریزی به دنبال جذب دو بازیکن در پست های هافبک و فوروارد است که همه گفته میشود صحبت های اولیه با دو بازیکن هم انجام شده و در حال نهایی کردن توافق با انها یم باشند و احتمالا با اتمام اردوی سرعین این دو بازیکن هم جذب تیم شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :