به گزارش تبریزمن، رقابت‌های هفته اول لیگ‌برتر فوتسال باشگاههای کشور با برگزاری ۷ دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد که در مهمترین دیدار تیم فوتسال مس سنگون ورزقان در یک بازی جذاب و هیجانی با نتیجه سه بر یک برابر تاسیسات دریایی تهران تن به شکست داد.

در این دیدار ابتدا قدرت بهادری در نیمه اول تاسیسات را با یک گل از میزبان پیش انداخت اما بابک نصیری در نیمه دوم بلافاصله بازی را به تساوی کشاند. این پایان کار نبود و تیم پرمهره تاسیسات این بار با دو گل وحید شمسایی و اصغر حسن‌زاده نتیجه را به سود خود کرده و بازی را با همین نتیجه به پایان برد تا سه امتیاز ارزشمند از آن خود کند. مس سونگون در این بازی عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت که بدشانسی در دقایق پایانی مانع از کسب امتیاز از این بازی حساس شد. همچنین هواداران این تیم با حضور پرشور در استادیوم حمایت خود را از ارتش لاله های نارنجی نشان دادند.

دبیری تبریز با کسب پیروزی ۵ بر یک برابر شهروند ساری با هواداران دو آتشه این تیم در سالن سید رسول از برندگان بزرگ هفته اول لیگ برتر فوتسال بود که در بازی ای که یک بار هم متوقف شد توانست از قلعه عقاب‌ها سه امتیاز شیرین را بیرون بکشد. در این دیدار فرهاد فخیم (۲گل)٬ بابک اکبری٬ جواد اصغری‌مقدم٬ محمود لطفی (گل‌ به خودی) برای دبیری و مرتضی عظیمایی برای شهروند گلزنی کردند.

دربی مشهد حسن ختام رقابت‌های هفته اول بود که تیم فرش‌آرا موفق شد برای اولین بار در تاریخ دربی دو تیم در مشهد پیروز شود و تیم فردوسی را با نتیجه ۴ بر یک مغلوب خود کند. در این دیدار برای فردوسی ابراهیم حاجتی و برای فرش‌آرا مسعود سعادتی٬ علی عبدالهی و شهرام شریف‌زاده (۲گل) به ثمر رساندند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :