به گزارش تبریزمن، سرپرست تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: این تیم با آمادگی کامل فنی و با روحیه مطلوب به مصاف آلومینیوم هرمرگان در هفته اول رقابت های لیگ دسته یک باشگاه کشور می رود.

سیدمحمد علوی با بیان اینکه روند آماده سازی و تمرینات تیمی ماشین سازی از یک ماه و نیم قبل شروع شده است، اظهار کرد: با توجه به تمرینات هوازی، بدنی، تاکتیکی و انتخاب نفرات مناسب برای تیم انتظار می رود با تعصب و غیرت بازیکنان بتوانیم آغاز لیگ را با یک برد شیرین جشن بگیریم.

وی اظهار کرد: با وجود اینکه برنامه هایی برای انجام بازی های تدارکاتی پیش از شروع مسابقات انجام شده بود اما به دلیل برخی مسایل تعدادی از این بازی ها از جمله بازی مقابل گسترش فولاد محقق نشد، اما ما به تیم خود ایمان داریم و به توانائی های نفرات خود اعتماد می کنیم.

علوی ، ساعت برگزاری دیدار تیم های ماشین سازی و آلومینیوم هرمزگان را ۱۷ و ۳۰ دقیقه اعلام کرد و افزود: اما با توجه به شرایط سخت آب و هوائی بندرعباس بازی در این ساعت بسیار سخت خواهد بود.

وی ادامه داد: البته در این خصوص هماهنگی هایی با فدراسیون فوتبال و همچنین مسئولان برگزاری برای تعویق دو ساعته انجام شده که اگر مشکل نور ورزشگاه حل شود ساعت برگزاری به ۱۹ و ۳۰ دقیقه تغییر می کند.

به نقل از ایرنا، علوی درباره شناخت کادرفنی از حریف نیز گفت: سرمربی و مسئول آنالیز تیم درباره تیم هرمزگان شناخت از فصل قبل دارند و امروز در جلسه ای با بازیکنان نقاط ضعف و قوت آنها بررسی می شود اما به توجه به آغاز لیگ و هفته اول آن این شناخت چندان دقیق نخواهد بود.

دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و آلومینیوم هرمزگان از هفته لیگ دسته یک باشگاه های ایران فردا/ دوشنبه/ در بندرعباس برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :