مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: شرکت شهرک های صنعتی وظیفه سنگینی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد.

به گزارش تبریزمن،  به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، سید مرتضی نیرومند اسکویی سه شنبه در دیدار جمعی از کارکنان شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی با نماینده ولی فقیه در استان بمناسبت فرارسیدن روز حمایت از صنایع کوچک اظهار کرد: نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب ظرفیت بیشتری از هزاران برجام و چاه نفت برای مدیران دولتی ایجاد کرده و امیدواریم در این سال تصمیمات خوبی برای تولید کشور گرفته و عملیاتی شود.

وی افزود:‌ شرکت شهرک های صنعتی وظیفه سنگینی در عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی دارد و امیدواریم به عنوان سربازان نظام از مردم همیشه در صحنه عقب نمانیم و بر همین اساس از آغاز سال تاکنون جلسات مکرری با حضور استاندار آذربایجان شرقی در شهرک های صنعتی تشکیل شده و سعی می شود تا مسایل و مشکلات پیش روی شهرک های با اتکا به دستورات استاندار حل و فصل شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی اضافه کرد: خوشبختانه با دستورات استاندار مشکل راه دستری شهرک صنعتی تبریز چهار، ‌آسفالت معابر آن و مشکل زیست محیطی شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی و عالی نسب حل شده و در حال پیگیری رفع سایر مشکلات موجود هستیم.

وی همچنین با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب به حمایت از صنایع کوچک گفت:‌ عمده ترین بخش صنعت کشور صنایع کوچک هستند و به دلیل اهمیت آن ها در ریشه کنی فقر، ایجاد اشتغال و بومی بودن مورد توجه دولت ها هستند و اقدامات خوبی در راستای ارتقای خدمات شهرک های صنعتی در حال انجام است و آمادگی داریم تا با برگزاری تور رسانه ای، ‌ مردم و اصحاب رسانه را در جریان این اقدامات قرار دهیم.

نیرومند اسکویی با اشاره به افزایش ۳۲ درصدی صادرات صنایع کوچک استان در چهار ماهه نخست سال خاطر نشان شد: ‌امسال سیاست سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بر این است که به جای ایجاد شهرک های صنعتی جدید، ‌ زیرساخت های شهرک های صنعتی موجود را ارتقا داده و توسعه آن ها را مد نظر قرار دهد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی به سیستم GIS این شرکت اشاره و تصریح کرد: با راه اندازی این سامانه امکان هر گونه رانت در واگذاری زمین شهرک های صنعتی از بین خواهد رفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :