مدیرکل سیاسی وزارت کشور گفت: شرکت با شکوه مردم در انتخابات تاثیر مستقیم در اجرای درست برجام دارد.

به گزارش تبریزمن، محمدامین رضازاده روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات شهرستان تبریز در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: کارشناسان معتقد هستند برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و با شکوه تاثیر مستقیم در اجرای درست برجام خواهد داشت و در واقع تائید توافقات هسته ای و برجام خواهد بود که کمک به تعامل سازنده بیشتر با دنیا ماحصل آن می شود.
وی گفت: افزایش مشارکت مردم و شرکت گسترده آنان در انتخابات موجب ارتقای اقتدار ملی و قدرت چانه زنی مسئولان در مسائل بین المللی می شود.
رضازاده تاکید کرد: برخلاف تبلیغات منفی بیگانگان مردم با لبیک به نظام و رهبری حضور گسترده ای در پای صندوق های رای خواهند داشت و برگ دیگری به افتخارات نظام خواهند افزود.
وی خاطر نشان کرد: نشاط سیاسی بر فضای انتخاباتی کشور حاکم شده است و تمامی مقدمات لازم برای برگزاری یک انتخابات سالم، شفاف و قانون مند در کشور آماده می باشد.
مدیرکل سیاسی وزارت کشور، قانون مندی را شعار اصلی این دوره از انتخابات عنوان کرد و افزود: فضای سیاسی حاکم بر استان آذربایجان شرقی نیز همچون سایر استان های کشور، حاکی از حضور حداکثری مرم در انتخابات است.
رضا زاده با تاکید بر لزوم حضور آگاهانه و هوشمندانه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این دوره از انتخابات، مردم با حضور حداکثری خود بار دیگر به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی، لبیک گفته و حماسه ای دیگر در تاریخ سیاسی کشور رقم خواهند زد همانطور که در راهپیمایی ۲۲ بهمن و روز جهانی قدس آن را نشان دادند.
وی اظهارکرد: عدم حضور مردم در پای صندوق های رای باعث خوشحالی دشمنان نظام می شود و به جرات می توان گفت که نباید متاثر از تبلیغات منفی بیگانگان شد چرا که شرکت نکردن درانتخابات، جفا در حق کشور و انقلاب اسلامی است.
وی ادامه داد: امیدواریم مشارکت حداکثری مردم درانتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به یکی دیگر از افتخارات نظام بیفزاید.
رضازاده همچنین گفت: تبریز و آذربایجان شرقی تمهیدات لازم را برای انجام انتخابات باشکوه انجام داده و استان و مردم آماده برگزاری انتخابات بانشاط هستند .


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :