فرماندار تبریز گفت: برخی از دفترهای شرکت های حمل و نقل در اطراف میدان تره بار تبریز که فاقد مجوز است، در اسرع وقت برچیده می شوند.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی فرمانداری تبریز، رحیم شهرتی فر روز چهارشنبه در جلسه ساماندهی میدان تره بار تبریز افزود: محور و سرلوحه اقدام های دولت تدبیر و امید توجه به قانون است و در این ارتباط سازمان حمل و نقل و پایانه ها باید به وظایف ذاتی و قانونی خود عمل کنند.

وی با انتقاد از وضیعت نامطلوب شرکت های حمل و نقل فاقد مجوز مستقر در اطراف میدان تره بار تبریز گفت: انجمن صنفی، کامیون داران و شرکت های حمل و نقل و پایانه ها در راستای رفع مشکلات اهالی منطقه و رانندگان گام بردارند.

شهرتی فر با اشاره به اینکه محل فعالیت شرکت ها باید همان جایی باشد که به آن آدرس پروانه اخذ کرده اند، گفت: شرکت های دارای مجوز فعالیت از تاسیس مکان هایی برای باریابی پرهیز کنند.

در این آیین مقرر شد تا نمایندگان فرمانداری، سازمان حمل و نقل و پایانه ها و اتاق بازرگانی از محل میدان تره بار تبریز بازدید کرده و اقدام لازم جهت شناسایی شرکت های فاقد مجوز فعالیت را شناسایی کنند.

صدور بارنامه ها از مکان های مشخص و جلوگیری از صدور بارنامه از سوی افراد غیرمجاز و دلالان نیز از دیگر مصوبه های این جلسه به شمار می رود.

شهر تبریز با یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت به عنوان بزرگترین و صنعتی ترین شهر شمالغرب کشور، مرکزی برای توزیع اقلام و کالاهای مصرفی است؛ این کلانشهر در مسیر جاده ابریشم قرار دارد و از شرکت های حمل و نقل جاده ای و ریلی بزرگی برخوردار است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :