وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به روند پیشرفت شرکت پست در دو سال اخیر، گفت: این شرکت به سوددهی رسیده است.

به گزارش تبریزمن، محمود واعظی شامگاه شنبه در دیدار با کارکنان شرکت پست آذربایجان‌شرقی در تبریز گفت: بزرگترین سرمایه شرکت پست، نیروی انسانی است که با تلاش و کوشش در جهت خدمتگزاری هر چه بهتر به مردم گام برداشته و در مسیر تعالی و پیشرفت پیش می رود و این مهم نوید بخش آینده روشنی است که در انتظار این شرکت است.

وی با اشاره به راه اندازی شش خدمت جدید در شرکت پست ، گفت: برنامه ها و چشم اندازهایی که در شرکت پست پایه گذاری کردیم ادامه دار خواهد بود.

واعظی افزود: بعد از ما هر کسی تصدی این وزارتخانه را برعهده بگیرد این چشم اندازها را ادامه خواهد داد زیرا که بسیار کاربردی بوده و در این دو سال با اجرای این برنامه ها بسیاری از مشکلات شرکت پست حل شده است.

وی با اشاره به ۳۵ اضافه پرداخت شرکت پست، کارکنان این شرکت را به درآمدزایی تشویق و تاکید کرد: شما درآمدزایی کنید، ما نیز راه هایی برای انتفاع شما از این درآمدها پیدا می کنیم.

واعظی گفت: وزارتخانه هیچ چشمداشتی به استفاده از درآمدهای شما ندارد بلکه به دنبال استفاده از این درآمدها در راستای افزایش رفاه کارکنانی است که در این راستا تلاش کرده اند.

واعظی در خصوص افزایش حقوق کارکنان نیز گفت: تا جایی که قانون اجازه می داد، حقوق ها را افزایش دادیم و به بهانه مناسبت های مختلف پرداخت های تشویقی نیز داشتیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از حمایت های کمیسیون ارتباطات مجلس شورای اسلامی تقدیر و اظهارکرد: وزارتخانه به تنهایی نمی تواند مسیر موفقیت را طی کند.

وی گفت: وزارتخانه با مجلس شورای اسلامی رابطه بسیارخوب و سودمندی برقرار کرده است و بسیاری از مشکلات با تدبیر کمیسیون ارتباطات حل شده است.

وی دولت را طرفدار خصوصی سازی دانست و در عین حال گفت: شرکت پست برای رسیدگی به مسائل ملی و روستایی باید دولتی باشد.

واعظی در پایان با اشاره به اینکه مردم آذربایجان بسیار فهیم وسخت کوش هستند، خاطرنشان کرد: نرخ بیکاری در استان آذربایجان شرقی با تلاش مردم و مسئولان بسیار پایین آمده است و به همین دلیل بود که این استان در هیات دولت به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شد.

امروز شنبه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طرح های مخابراتی و ارتباطی استان آذربایجان شرقی به مناسبت فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات بهره برداری شد .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :