معاون پرورشی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی از شرکت ۲۰۰ هزار دانش‌آموز در برنامه‌های اوقات فراغت این استان خبر داد.

به گزارش تبریزمن، طاهر علمی بعد از ظهر امروز در مراسم اختتامیه کلاس‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان استان در مراغه با بیان اینکه تابستان امسال ۲۰۰ هزار دانش‌آموز آذربایجان‌شرقی در برنامه‌های اوقات فراغت تابستانی شرکت کرده‌اند، اظهار داشت: امسال حضور دانش‌آموزان در برنامه‌های اوقات فراغت ۱۰ درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

وی افزود: امسال ۳۰۰ برنامه دینی، علمی، فنی و حرفه‌ای و ورزشی در پایگاه‌های اوقات فراغت برای دانش‌آموزان در استان آموزش داده شد.

علمی تعداد پایگاه‌های برگزار شده برای دانش‌آموزان در آذربایجان‌شرقی را ۲ هزار پایگاه اعلام و گفت: تعداد پایگاه‌های اوقات فراغت تابستان ۲۰۰ درصد افزایش یافته بود.

وی افزود: در تابستان یک سوم دانش‌آموزان در کلاس‌های اوقات فراغت شرکت کردند که تعداد دانش‌آموزان دختر بیشتر از دانش‌آموزان پسر بود.

معاون پرورشی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی هدف از برپایی پایگاه‌های تابستانی را با شعار هر دانش‌آموز یک حرفه، افزایش جذابیت فعالیت‌های تابستانی، آموزش مهارت و ایجاد نشاط و شادابی در دانش آموزان اعلام کرد.

به نقل از خبرگزاری فارس، مدیر آموزش و پرورش مراغه نیز در این مراسم گفت: ۱۴ هزار دانش‌آموز در ۱۰۲ پایگاه تابستانی اوقات فراغت خود را گذراندند.

گفتنی است، در پایان مراسم از فعالان کلاس‌های اوقات فراغت مراغه تجلیل شد.

 

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

 

t546456456

 


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :