اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلان شهر تبریز با تشکیل جلسه در پارک موزه دفاع مقدس، روند اجرای طرح های این پارک موزه را از نزدیک بررسی کردند.

به گزارش تبریزمن، در این نشست جواد ششگلانی نایب رییس شورای اسلامی کلان شهر تبریز با اشاره به وضع بودجه ای طرح های پارک موزه دفاع مقدس، خواستار نگاه ویژه شورا و شهرداری به این طرح ها در تصویب بودجه و برنامه های سال ۹۶ شد.

سعید حاجی زاده رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا نیز پارک موزه دفاع مقدس را از مهم ترین طرح های کنونی شهرداری در حوزه عمرانی – فرهنگی برشمرد و گفت: کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا در تدوین و تصویب بودجه سال ۹۶ اهتمام لازم را نشان خواهد داد تا با تصویب اعتباری مناسب، پارک موزه دفاع مقدس برای “تبریز ۲۰۱۸” آماده شود.

وی افزود: در زمینه محتوایی نیز پی گیر برگزاری سمپوزیوم مجسمه سازی شهدای آذر بایجان هستیم که فراخوان آن منتشر شده و قرار است آثار هنرمندان با مضمون شهدای آذربایجان در محوطه پارک موزه نصب شود.

در این نشست سردار جعفری مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ضمن تشریح روند اجرای طرح های عمرانی پارک موزه، اجرای به موقع این طرح ها را نیازمند حمایت مالی شورا و شهرداری دانست.

وی دو طرح دانشنامه دفاع مقدس و چاپ گسترده سلسله کتاب های معرفی شهدا را از طرح های محتوایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان برشمرد و حمایت شورا و شهرداری در این طرح ها را هم خواستار شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :