مدیر عامل شرکت بهره بردارى قطار شهرى تبریز از ورود ششمین رام قطارشهرى به پایانه ائل گلى خبر داد.

به گزارش تبریزمن، داود بهرا ظهر یکشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت : یک رام قطار شهرى شامل پنج واگن وارد تبریز و در پایانه ائل گلى مستقر شد و پس از انجام تست هاى لازم مورد بهره گیرى قرار خواهد گرفت.

وی خاطر نشان شد : دو رام قطار شهرى شامل ١٠ واکن نیز در آینده به جمع ناوگان مترو تبریز اضافه خواهد شد که از این تعداد یک رام قطار در حال سپرى کردن مقدمات ترخیص از شهرستان بندرعباس بوده و رام دیگر در شرف حمل از کشور چین به سمت ایران است.

مدیر عامل شرکت بهره بردارى قطار شهرى تبریز و حومه با تاکید بر اینکه درصورت آماده بودن ایستگاه هاى مترو این شرکت آماده خدمت رسانى در کل خط یک است، اظهار کرد: هم اکنون چهار رام قطار در حال بهره برداری و جابه جایی مسافر بوده و رام پنجم قطار شهرى نیز در حالت آماده به خدمت قرار دارد.

بهرا ساعات کاری مترو را ۸ تا ۱۵ اعلام و مدت زمان انتظار مسافر در ایستگاه ها را در حدود ۱۱ دقیقه عنوان و تصریح کرد:‌ در حال حاضر هر رام قطار شهری تبریز توانایی حمل بیش از یکهزار و ۲۰۰ مسافر را بطور نشسته و سرپایی دارد که با بهره گیری کامل از خط یک، ‌هزاران نفر مترو را به عنوان وسیله مسافرتی درون شهری خود انتخاب خواهند کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :