ششمین دوره مسابقات سراسری عملیاتی-ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با شرکت ۳۲ تیم از شرکت‌های گاز استانی از ۱۱ تا ۱۵ مهرماه در منطقه آزاد ارس برگزار می‌شود.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، ولی اله دینی با اشاره به برگزاری ششمین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت ملی گاز ایران به میزبانی این شرکت، اظهار داشت: امدادگران شرکت ملی گاز ایران از ۱۱ تا ۱۵ مهرماه به مدت چهار روز در منطقه آزاد ارس توانایی‌های خود را به رقابت می‌گذارند و با نقاط ضعف و قوت خود آشنا می‌شوند.

شرکت گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به اهداف این مسابقات، گفت: کسب آمادگی لازم در مواجهه با حوادث مختلف ناشی از گاز طبیعی، همچنین ایجاد تحرک و پویایی و مشارکت در رقابت‌های سازنده و بکارگیری تجهیزات و ابزارآلات تخصصی امدادگران از اهداف تعیین شده این دوره از مسابقات می‌باشد و امدادگران به شکل علمی با حرفه خود آشنا می‌شوند.

وی گفت: امداگران شرکت کننده در ۷ رشته آزمون کتبی، بستن کنتور و رگلاتور، بستن ماسک تنفسی(بلومن)، اطفاء حریق، ابزار شناسی، دوی امدادی و طناب کشی به رقابت می‌پردازند.

به نقل از خبرگزاری ایسنا، دینی افزایش بنیه علمی و عملی امدادگران و حفظ آمادگی لازم در جهت خدمت رسانی مطلوب به مشترکین در مواقع بحران و حوادث غیر مترقبه را از دیگر اهداف این دوره از مسابقات برشمرد.

در این دوره از مسابقات ۲۲۴ نفر در قالب ۳۲ تیم از شرکت‎های گاز سراسر کشور  حضور دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :