فرماندار تبریز از انصراف شش داوطلب نمایندگی دور دهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر در آخرین روز تبلیغات خبرداد.

به گزارش تبریزمن، رحیم شهرتی اعلام کرد: تعداد داوطلبان حاضر در صحنه رقابت از این حوزه انتخابیه به ۱۴۷ داوطلب کاهش یافته است.
وی با اشاره به اینکه ساعت هشت صبح امروز مهلت قانونی تبلیغات انتخاباتی به پایان رسید، گفت: نیروی انتظامی در حال رصد وضعیت شهر است و در صورت مشاهده تداوم تبلیغات و یا فعالیت ستادها اقدام لازم انجام خواهد شد.
شهرتی فر با بیان اینکه در این دوره از تبلیغات انتخاباتی، میزان تخلفات تبلیغاتی این حوزه کاهش قابل توجهی داشت افزود: سطح فرهنگ تبلیغات انتخاباتی رشد کرده و دیوار نویسی و چسباندن عکس و پوستر بر در و دیوار منازل و مکان های عمومی کاهش یافته است.
مهلت قانونی تبلیغات انتخابات دور پنجم مجلس خبرگان از ۲۲ بهمن و دور دهم مجلس شورای اسلامی از ۲۹ بهمن شروع و در ساعت هشت صبح امروز ششم اسفند ماه به پایان رسید.
در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر با جمعیتی در حدود دو میلیون نفر، یک میلیون و ۵۰۲ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در این دوره از انتخابات هستند.
۹۰۳ شعبه برای اخذ رای در این حوزه انتخابیه پیش بینی شده است.
این حوزه دارای شش نماینده در مجلس شورای اسلامی است.
دور دهم انتخابات مجلس شورای و دور پنجم انتخابات مجلس خبرگان به صورت همزمان فردا ششم اسفند برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :