مدیر‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی، گفت: شعار اصلی رزمندگان در دوران دفاع مقدس پشتیبانی از ولایت و اسلام بود.

به گزارش تبریزمن، سردار عزت‌الله جعفری شامگاه امروز در همایش فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی، ضمن ابراز تاسف از بی‌کفایتی آل سعود که باعث کشته شدن تعداد زیادی از حجاج خانه خدا شد، اظهار داشت: عربستان باید به بی‌کفایتی و مدیریت غیرقابل قبول خود در حرمین شریفین اعتراف کند.

دفاع مقدس

وی با تاکید بر اینکه کل حجاج امسال که روانه خانه خدا شده‌اند دو میلیون نفر هستند، افزود: در سال گذشته نزدیک ۲۰ میلیون نفر زائر، در مراسم اربعین حسینی حضور داشتند و در امنیت و سلامت کامل این سفر را با وجود حضور داعش به اتمام رساندند.

مدیر‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: شرایط فعلی نشانگر این است که خداوند می‌خواهد آل سعود را رسوا کند.

جعفری، در ادامه با اشاره به خلوص رزمندگان در جنگ علیه تجاوزکاران، خاطر نشان کرد: رزمندگان در دوران دفاع مقدس، با کمترین امکانات در برابر دشمن مقاومت کردند و با این جنگ، برای کشور امنیت ایجاد شد.

وی با اشاره به اینکه اکنون دشمنان کشور با مطالعه تجربه ۸ ساله دفاع مقدس جرات حمله به ایران را ندارند، اظهار داشت: این جنگ باعث ایجاد بازدارندگی برای تهاجمات بعدی شد، چرا که توان ایران را آزمودند و دیدند که قدرتمندانه با دستان خالی در برابر استکبار، ایستادگی می‌کند.

به نقل از خبرگزاری تسنیم، مدیر‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی، دفاع مقدس را حلقه اتصال زمینیان با افلاکیان دانست و افزود: شعار اصلی رزمندگان پشتیبانی از ولایت و اسلام بود که با عمل به آیات قرآن کریم، طعم پیروزی را در جنگ چشیدند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :