شهردار کلانشهر تبریز گفت: شعار شهر سالم با شهروندان سالم محقق می شود.

به گزارش تبریزمن به نقل از روابط عمومی اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، صادق نجفی شامگاه چهارشنبه در آیین اختتامیه اولین دوره فعالیت اتوبوس سلامت شهروندی تبریز در مجتمع پتروشیمی تبریز با اشاره به اقدامات مثبت اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در ارتقای سلامت شهروندان تبریز اظهار داشت: زیرساخت های سلامت در شهر تبریز ایجاد شده است و چندین مورد دیگر نیز در حال ساخت است.

نجفی با تاکید بر اینکه ۱۸ خانه سلامت توسط شهرداری تبریز احداث شده است، گفت: ۱۵ خانه سلامت دیگر نیز با همکاری شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی در حال ساخت است.

وی با اشاره به اینکه درمانگاه امام رضا(ع) شهرداری تبریز به کارکنان این مجموعه خدمات مختلف سلامت و درمانی ارائه می کند، افزود: شهرداری کلانشهر تبریز در حوزه های مختلف عمرانی، سلامت و فرهنگی و اجتماعی تحولات و اقدامات مثبتی انجام داده است که اتوبوس سلامت یکی از همین طرح هاست.

نجفی با اشاره به ارائه خدمات سلامت به شهروندان در قالب اتوبوس سلامت اظهار داشت: این طرح یکی از ابتکارات خوب اداره کل سلامت شهرداری تبریز بود.

گفتنی است در پایان این آیین از بهزاد زاد علی اصغر دارنده مدال نقره مسابقات فوتبال نابینایان پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ که کارمند اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز است، تجلیل شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :